Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie premeny, ktoré herci podstúpili kvôli úlohe vo filme

Zahraničné celebrity

Kvôli rolám v úspešných snímkach, museli urobiť naozaj veľa. Mnohokrát zmeniť svoju vizáž od základov. Pozrite sa na premeny, ktoré boli skutočne výrazné.

Demi Moore

Film G.I Jane je dnes už kultovou klasikou. Obľúbená herečka Demi Moore, si však kvôli nemu prešla naozaj radikálnymi premenami. Nechala si oholiť hlavu, absolvovala prísny výcvik amerického námorníctva a jej tréningy začínali pravidelne už o 4-tej ráno.

Prečítajte si: Návrat na výslnie niekedy trvá dlho, ale trpezlivosť sa vypláca: Angelina Jolie, o vzostupoch a pádoch

"Ak by som sa na to necítila nejdem do toho. No objavila som samú seba z inej persepktívy a to je viac ako len dobrá skúsenosť," prezradila pre magazín People. 

Christian Bale

Keď sa Christian Bale objavil v roku 2004 vo filme Mechanik, svojich fanúšikov skutočne šokoval. Aby čo najlepšie zvládol svoju rolu, podľahol na 4 mesiace mimoriadne drastickej diéte.

Jeho denný príjem kalórií bol minimálny, keďže si dal maximálne jedno jablko a tuniaka, či lososa vo vlastnej šťave. Zhodil takmer 29 kíl, no v tom čase sa to všetko dialo pod dohľadom lekárov.

Natalie Portman

V snímke Čierna labuť, upútala krehká herečka Natalie Portman, nielen perfektným hereckým výkonom, ale aj svojou vizážou.

Vždy skutočne štíhla kráska, musela v tomto období zhodiť ešte viac ako deväť kíl. Mala mimoriadne prísnu diétu, ktorej sa striktne držala.

Napokon však samotná snímka vyvolala najmä v baletných školách a na konzervatóriách, veľký rozruh a vášne, keďže práve títo zriaďovatelia sa snažia búrať mýtus o tom, že baletky a tanečníčky musia byť extrémne štíhle...

Renée Zellweger

Túto obľúbenú herečku, netreba nejako zvlášť predstavovať. Hlavná predstaviteľka vo filme Bridget Jones - Renée Zellweger, je známa tým, že patrí medzi milovníčky behu.

NeprehliadniteŽena nemusí mať veľkosť XS aby bola sexi a príťažlivá: Chrissy Teigen je toho jasným dôkazom

Vášnivá bežkyňa sa tak počas nakrúcania musela vzdať aj svojej obľúbenej činnosti. Tým, že jedla prevažne len pizzu, cestoviny, sladké drobnosti a skôr kalorické jedlá, nehýbala sa, nabrala 14 kíl extrémne rýchlo. A presne to tvorcovia potrebovali.

NeprehliadniteŽena nemusí mať veľkosť XS aby bola sexi a príťažlivá: Chrissy Teigen je toho jasným dôkazom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe