Presunúť na hlavný obsah

Rýchle účesy na leto, ktoré zvládnete do päť minút a premeníte sa na bohyňu

Krása

Nezaberú vám veľa času, dokážu skvele dotvoriť outfit a skutočne vám pridajú na atraktivite. Tieto účesy si skrátka zamilujete na prvý pohľad.

Nesmrteľné beach waves

Pôsobia hravo,  žensky, no zároveň neuveriteľne trendy a sexi. Práve v čase, keď sa teploty vonku šplahajú na maximá sú ideálnou voľbou. Plážové vlny totiž dosiahnete skutočne rýchlo a vôbec nezaťažujete svoju korunu krásy.

Mohlo by vás zaujímať: DIOR CRUISE 2022 v Aténach: Na mieste, kde sa prvýkrát konala olympiáda, kráčali novodobé bohyne

Vlasy umyte, aplikujte prípravok na vlny a nechajte voľne preschnúť. Vo finálnej fáze použite kvalitný shimmer, ktorý obsahuje vitamíny a tiež svetlo odrážajúcu technológiu, ktorá vlasy dokonale prežiari.

Klasika trochu inak

Francúzsky vrkoč je absolútnou klasikou, ktorá je tu už roky a nestráca na popularite. Ak však máte naozaj husté a dlhé vlasy, môžete sa s jeho prevedením pohrať. Zapletajte ho od vrchu hlavy smerom do boku a nechávajte priestor medzi jednotlivými prameňmi. Skrátka ležérnosť je IN. Takže efekt toho, že ste práve vstali z postele je veľmi žiadaný. 

Drdol na všetky príležitosti

Drdol je účes, ktorý ženám pridáva na sexappeale. Tým, že krk zostáva odhalený, pôsobíte vždy elegantne a krehko. Je jedno, či máte na sebe tepláky, večerné šaty alebo sa chystáte na pláž. Tento typ účesu sa hodí na všetky príležitosti.

Čítajte tiež: Make-up looky Dior Haute Couture jar/leto 2021. Nechajte sa uniesť ódou na prirodzenú krásu

Pokojne si vyčešte najskôr úplne hladký cop a v závere omotajte vlasy okolo gumičky. Vyhnite sa mu však v príliš veľkej frekvencii, keďže môže spôsobovať zbytočné lámanie končekov. 

Bohémstvo a nespútanosť v jednom

Ak máte dlhé, kučeravé, či vlnité vlasy, tento styling je pre vás ako stvorený. Použite len tvarovaciu penu na vlny a pri tvári si pozapletajte drobné vrkôčiky.

Pred zapletaním, konce vlasov prípadne ešte zvlňte smerom dovnútra pomocou kulmy. Účes bude vyzerať ešte prirodzenejšie. Ide o to vytvoriť plážový look, ktorý vám zaberie skutočne minimum času. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe