Presunúť na hlavný obsah

Mladučká neter princeznej Diany sa vydala za 62-ročného miliardára: Uhádnete, koľko má ona?

Zahraničné celebrity

Neter princeznej Diany, Lady Kitty Spencer si zobrala za muža 62-ročného rozvedeného miliardára s troma deťmi.

Lady Kitty Spencer si žiaru reflektorov užila posledné roky viac ako od narodenia. Dcéra brada princeznej Diany totiž pôsobí ako modelka.

Napriek tomu, že je súčasťou britskej dynastie, nikdy o korunku nestála. Mala len šesť rokov, keď jej teta (princezná Diana), zomrela. Keď mala sedem rokov, jej rodičia sa rozviedli a ona žila so svojou mamou v Kapskom meste. No a práve tam sa stretla aj so svojím budúcim manželom, miliardárom Michaelom Lewisom. Michael Lewis je rozvedený a má tri deti. Napriek tomu, že on má 62 a ona 30, funguje im to skvele a svedčí o tom aj fakt, že ju požiadal o ruku po krátkom čase, čo sa spoznali.

Čítajte tiež: Dohodnuté divadlo? Princ Charles Diane ešte deň pred svadbou oznámil, že ju nemiluje

Romantická svadba v Taliansku bez prítomnosti kráľovských členov

Svoje ÁNO si dvojica povedala uprostred leta v honosnej šľachtickej vile Villa Aldobrandini v  talianskej obci Frascati. Svadby sa nezúčastnil jej otec (brat zosnulej princeznej Diany), ale ani jej bratranci princovia William a Harry. 

Kitty Spencer sa nikdy do kráľovského rodu nesnažila dostať a netúžila ani po sláve, ktorá sa jej napriek tomu dostala a dostáva. Inak ako neter princeznej Diany ju totiž nikde nenazývajú.

Novomanželia pôsobili po celý čas úprimne šťastne a radostne. Dvojica svadbu oznámila celkom krátko po tom, čo sa spoznali. Ani vekový rozdiel im však nebránil a potvrdzujú tak fakt, že vek je len číslo, nielen v otázke mladosti, ale aj lásky. 

Mohlo by vás zaujímať: Preslávený ružový kostým Jackie Kennedy počas atentátu: Klamala ním verejnosť, málokto však tuší túto pravdu

Svadobné šaty Dolce & Gabbana

Lady Kitty Spencer mala na sebe svadobné šaty z dielne talianskeho módneho domu Dolce & Gabbana a vyzerala prekrásne. Nevesta sa predviedla až v troch modeloch a svoj veľký deň D si užila doslova ako princezná v rozprávke. To všetko za prítomnosti najbližších a s tým najkrajším výhľadom, aký šľachtická vila v malebnej talianskej obci ponúka. 

Prekážal by vám veľký vekový rozdiel vo vzťahu?

spolu hlasovalo 913 ľudí

Áno
611
Nie
302
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe