Presunúť na hlavný obsah

Ženy s krivkami, či vychudnuté krásky? Ktorý typ žien je podľa mužov atraktívnejší?

Zábava

O tom, aký typ žien sa mužom páči, sa vždy viedlo množstvo debát. Čo však oni sami považujú za atraktívne? Uprednostňujú skôr štíhlejšie nežnejšie pohlavie, či bacuľky? Prezradili oni sami.

Pohľad mužov a žien na krásu, sa v mnohých ohľadoch diametrálne líši. Ak to tak vnímate aj vy, no zaujíma vás, čo muži skutočne považujú za neuveriteľne sexi a čo naopak nie, čítajte ďalej.

Tak čo myslíte, sú pre chlapov atraktívnejšie ženy s krivkami, či krásky, ktoré vyzerajú ako z titulky prestížnych módnych magazínov? My sme sa to priamo opýtali ich. A niektoré odpovede vás zrejme prekvapia. 

Vnímam ženu ako celok, to je podstatné

"Úprimne, možno to bude znieť ako klišé, ale pre mňa to nezohráva úlohu. Vnímam ženu ako celok a tak k nej aj pristupujem. Je mi úplne jedno, či má 5 kíl navyše alebo nie. Pre mňa je podstatné to ako sa správa ku mne. Ako vníma sama seba."

Prečítajte si: Ženy prezradili, s akými mužmi zažili najlepší sex: Pred týmito najviac stonali a nemuseli nič predstierať

"To všetko sa totiž prejavuje v intímnej oblasti. Nie je nič horšie ako žena, ktorá je nespokojná sama so sebou. Verte mi, to nechce žiaden muž." (Emil, 33)

Pre mňa váha a výzor zohrávajú úlohu

"Ja som skôr na ženy, ktoré na sebe nemajú veľmi niečo navyše. Vždy sa mi páčili ultra štíhle baby a vôbec sa za to nehanbím. Je mi jasné, že to tak nemám nastavené jediný, no mnohí moji kamoši sa to boja vysloviť nahlas. Ja s tým problém nemám. To je jediný rozdiel. Žiadna moja frajerka nemala viac ako 55 kíl. A každá jedna vyzerala skvele. Žiaľ pre niekoho nonsens, no pre mňa to zohráva podstatnú úlohu." (Oto, 26)

Krivky, ktoré milujeme

"V mojom prípade je to jednoznačné. Zbožňujem ženy typu krv a mlieko. Také tie, ktoré je za čo naozaj chytiť. Nikdy som nebol na baby, ktoré mali veľmi štíhlu postavu. Práve naopak. Vždy ma priťahovali skôr bacuľky. S nimi mám totiž aj najlepšie skúsenosti.

Neprehliadnite: Títo muži vyžadujú sex mimoriadne často: Ak ho nemajú, zo vzťahu odchádzajú

"Nejako extra sa neriešia, sú spokojné samy so sebou, so svojim telom a jednoducho to cítiť v každej oblasti. Taká žena je na nezaplatenie a pre mňa prototypom splneného sna. Ak som aj randil s naozaj chudými ženami, ich veľký problém bolo vyzliecť sa počas bieleho dňa. Hoci mali dokonalé telo, pochybovali o sebe. A to je niečo, čo na sexappeale určite nepridáva." (Maroš, 31)

Ktorý typ žien je podľa mužov atraktívnejší?

spolu hlasovalo 368 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe