Presunúť na hlavný obsah

3 typy žien, ktoré muži najčastejšie opúšťajú: Tieto veci ich najviac na nich vytáčajú

Partnerské vzťahy

Určité typy žien, muži opúšťajú oveľa skôr ako iné. Je to podmienené ich správaním a povahou. Pozrite sa, čo ich vedie k tomu, aby napokon zo vzťahu vycúvali a zaradili spiatočku.

Tieto typy žien, majú niečo spoločné. Muži s nimi nechcú mať vážny vzťah a nad tým, že by si ich vzali za manželku ani len neuvažujú. Je to pre to, ako sa správajú. Niektoré veci totiž chlapi nie sú ochotní akceptovať. Pozrite sa, ktoré typy žien sú tie s ktorými sa určite neusadia. 

1. Stíhačka

Tento typ žien, chlapov naozaj dokáže doslova deprimovať. Nenechávajú mužom žiaden osobný priestor, ktorí oni tak veľmi potrebujú. Každú sekundu majú potrebu tráviť so svojim drahým a ak pri nich nie je, zahŕňajú ho sms-kami, či telefonátmi.

Neprehliadnite: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Nemyslia to zle, sú skrátka zamilované a snažia sa uistiť, že to ich polovička cíti rovnako. No to ak na chlapovi neustále lipnete, je pre neho skôr odstaršujúce. Muži skrátka potrebujú pocit slobody a voľnosti. Aj keď sú zamilovaní. 

2. Žena, ktorá túži pretvárať

Áno aj táto kategória je na neželanom liste mužov. Ženy, ktoré sa snažia svojho drahého pretvoriť, zmeniť. Neustále poúčajú o tom, čo by mal chlap robiť, ako by sa mal správať, napomínajú ho, snažia sa ho podnietiť aby sa viac zapájal do domácich prác a to je len zlomok...

Všetko podmieňujú nejakou udalosťou, ktorá by ho meniť mohla - či už zasnúbenie, svadba alebo narodenie dieťaťa  a zároveň na to veľmi tlačia. Verte, že po tomto netúži žiaden muž. 

3. Hysterka

Toto je vlastnosť, ktorú naozaj chlapi nedokážu vystáť. Sami hovoria, že neexistuje snáď nič horšie ako hysterická žena, ktorá robí scény. O to muži nestoja.

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

Tieto ženy sú veľmi teatrálne, nerobí im problém chlapovi urobiť výstup pred rodinou, či kamarátmi. A to je niečo, čo opačné pohlavie považuje za neakceptovateľné. 

Ktorý typ žien je podľa Vás najhorší?

spolu hlasovalo 512 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe