Presunúť na hlavný obsah

Váš postoj a mimika o vás prezradia viac, než by ste mysleli. Čo o vás hovorí to, ako vyzeráte?

Lifestyle

Niekedy máme pocit, že človeka vieme odhadnúť ešte predtým, než sa s ním spoznáme. Je to skutočne tak - neuvedomuje si totiž, že našim výzorom a gestami vysielame signály, ktoré o nás prezrádzajú pomerne veľa.

Vážny výraz a vzpriamený postoj 

Ak máte väčšinou hlavu hore a nemáte tendenciu hrbiť sa, mnoho ľudí vás na prvý pohľad dokáže odsúdiť ako za povrchných a namyslených. Pravdou však je, že máte sebavedomie a jednoducho viete, čo od života chcete. Nestrácate čas nad hypotézami a idete si priamo za svojimi snami - a vo vašom prípade sa to vypláca na každodennej báze. Títo ľudia majú sklony k tomu byť síce samostatní, no zároveň mimoriadne úspešní

Keď si získate ich srdce, môžete si byť istí tým, že vám dajú prvé aj posledné. Budete sa musieť však obrniť pevnými nervami, kým sa k ich skutočnému vnútru dostanete. Výsledok vás však príjemne prekvapí. 

Prečítajte si: Ľudia narodení v týchto znameniach patria medzi najobľúbenejších: Osvojte si ich vlastnosti

Tendencia niečo robiť a slušný úsmev na tvári 

Máte pocit, že sú vaše ruky neustále v nepokoji? Pravdepodobne ste osobou, ktorá až príliš berie ohľad na to, čo si o nej druhí myslia - a snažíte sa okoliu zavďačiť, aj keď sa často jedná o ľudí, ktorí vo vašom živote nehrajú dôležitú rolu. Neustály pohyb rukami svedčí o tom, že ste najradšej v uzavretom kruhu ľudí, ktorých poznáte a vo väčších skupinách sa jednoducho neviete uvoľniť. 

Neznamená to však, že vaša introvertnosť svedčí o tom, že nie ste spoločenskí ľudia. Jednoducho máte radi veci po poriadku a svoje súkromie, ako aj to, čo komu poviete, si mimoriadne strážite. Tak by to aj malo byť. Každopádne snažte sa popracovať na svojom vystupovaní - máte dôvod si veriť.

Prirodzený zabávač

Všade, kde prídete, druhých rozosmievate - a snažíte sa vykúzliť úsmev na tvári či uvoľniť atmosféru aj za predpokladu, že sa necítite dobre. Okrem toho, že sa usmievate, sa väčšinou nakláňate k druhým a vyjadrujete podporné gestá, ktoré symbolizujú záujem. Podľa psychológie ste dobrosrdečným človekom a na druhých beriete niekedy až príliš veľký ohľad. Často sa tak stáva, že šťastie druhých uprednostňujete pred svojím.

Slečna upravená 

Stále kontrolujete svoj vzhľad, aj keď vyzeráte bezchybne. Ak dbáte na to, aby každý jeden detail - od nechtov až po to, ako máte prehodené vlasy, vyzeral dobre, ste človekom, ktorý sa snaží urobiť čo najlepší dojem, no v skutočnosti nemá záujem otvoriť sa. Ľudí si držíte od tela a viac než skutočný záujem vyjadrujete spoločenské mravy. Ste samostatnou osobou, no napriek tomu túžite po obdive a rodinnom zázemí. Svoju citlivosť skrývate a čakáte na človeka, ktorému ju budete môcť odhaliť.

Neprehliadnite: Zaujmete muža sebavedomím alebo prirodzenou krásou? Vaše životné číslo to prezradí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe