Presunúť na hlavný obsah

Jasmina Alagič Vrbovská predstavila kolekciu v spolupráci s Janou Pištejovou: Predviedli ju manželky raperov

Slovenské celebrity

Jasmina Alagič Vrbovská, v spolupráci s módnou návrhárkou Janou Pištejovou, si pre vás pripravili kolekcie pohodlných, kvalitných a jedinečných modelov. Nenechajte si ujsť modely Jasmina Unlimited.

Samotná Jana Pištejová, napísala o tejto kolekcii: ,,Kto ma pozná vie, že sa rada obklopujem cieľavedomými a inšpiratívnymi ľuďmi. Jasmínku považujem za novodobú ikonu a veľmi jej fandím vo všetkom, čo robí. Preto ma jej iniciatíva spolupracovať so mnou na kolekcii modelov okamžite nadchla. Dnes sa teším, že môžem písať tieto riadky a predstaviť vám tak príťažlivé, ženské a ležérne modely. Do každého dizajnu som sa snažila vniesť samotnú Jasminu a jej charizmu tak, aby každý kúsok vyjadroval jej nekonečne energickú a láskyplnú osobu. Spoločne sme si pre vás pripravili až tri kolekcie: Loungewear kolekcia, Streetwear kolekcia a Casual Femme Fatale kolekcia. V každej kolekcii sa nachádza niekoľko podkolekcií a predstavovať ich budeme postupne. Pre každý set je definovaná iná farebnosť. Ak dobre počítam, vybrať si budete môcť z viac ako 80 modelov v letných a sviežich farbách.“

Čítajte tiež: Slovenka Veronika prekročila hranicu milión sledovateľov: Nie všetko na sociálnych sieťach je umelé

LOUNGEWEAR

Loungewear kolekcia je nežná, uvoľnená a ženská. Čakajú vás rôzne variácie ako šortky, mikiny, topy, nohavice, ale aj dlhé ležérne šaty s rafinovane riešeným chrbtom, ktoré oceníte počas dlhých letných večerov.

Táto kolekcia pozostáva zo šiestich farieb. Farby Hazelnut, Nero, Dove a Ecru sú jemnou a neutrálnou voľbou. Zatiaľ čo blankytná modrá “Azuro” a žiarivá fialová “Purpura” v sebe nesú istú dávku dominancie. Nuž, ale ako sa hovorí, fantázii sa medze nekladú a vy si môžete jednotlivé modely navzájom kombinovať.

STREETWEAR

Kolekcia Streetwear je po kolekcii Loungewear druhou kolekciou z dielne Jasmina UNLIMITED x Pistejka. Už samotný názov napovedá, na čo sa môžete tešiť.

Slobodná a svoja, sa budete cítiť aj v street kúskoch, ktoré si zamilujete na prvý krát. Žiarivé farby Sunshine, Lavender a Tiffany rozžiara nielen váš deň, ale aj deň vašich blízkych. Veríme, že si zamilujete príjemné materiály, chic a pohodlné strihy šortiek, nohavíc a cardiganov tak, ako sme si ich zamilovali my s Jasmínkou.

Ku jedinečným kolekciám, bola usporiadaná aj módna prehliadka. Hudobná ikona Tina a talentovaný nováčik Alan Murin, sa postarali o hudobné vystúpenie v štýle R&B a o skvelú choreografiu, sa postaral profesionálny tanečník a choreograf Miňo Kereš.

Neprehliadnite: VIDEO: Ako to vyzeralo na Markíza párty 25. rokov? Neprehliadnuteľná Dara Rolins, Mária Čírová opäť bodovala

Súčasťou vystúpenia a samotného fotenia kolekcie, bola aj jeho dcéra Klára, ktorá má síce len 16 rokov, ale skrýva sa v nej veľký talent. Okrem tanca, sa venuje herectvu a momentálne pôsobí v seriáli Pán profesor ako postava Klára.

Nesmieme zabudnúť ani na naše modelky. Okrem samotnej Jasminy, predviedli modely Dominika Ducová, youtuberka Moma, tanečníčka zo zoskupenia Ladylicious Monika Sakmanová, manželka Ega Petra, manželka Majselfa Júlia a už spomínaná dcéra Miňa Kereša, Klára.

 

Sleduj nás na INSTAGRAME, kde práve prebieha súťaž o komplet z kolekcie JASMINA UNLIMITED.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe