Presunúť na hlavný obsah

Slovenská speváčka v štýle glamour divy. Svojím vzhľadom by zapadla do Hollywoodu

Slovenské celebrity

Napriek tomu, že sa hudbe venovala už od detstva, svoj debut zažila až nedávno. Speváčka Lina Mayer, vlastným menom Karolína Majerníková, však dokazuje, že na dobre sa čaká.

Rodáčka z Košíc sa umeniu venovala už od skorého detstva. Pamätníci si ju môžu pamatať dokonca zo súťaže Česko Slovensko hľadá SuperStar, ktorej sa Lina ešte pod svojím vlastným menom Karolína, zúčastnila. Napriek tomu, že sa jej nepodarilo prebojovať do finálovej zostavy, skúsenosti, ako aj možnosť vystupovať pôvabnú krásku nakopli. Kariéry speváčky sa nevzdala, práve naopak - a to, čo nadobudla aj počas súťaže, zúročila o čosi neskôr, no za to vo veľkom duchu. 

Písal sa rok 2015, keď v našich rádiách začala hrať skladba Personal Sky. Málokto na prvé počutie veril, že ide v skutočnosti o počin slovenskej speváčky. Nielen ukážková angličtina bez výrazného prízvuku, ale aj rytmická hudba a chytľavý refrén, spravili z pesničky okamžitý hit a Lina získala ocenenie Hudobný objav roka. 

Prečítajte si: Chlapčenský look vymenila za sexi hrivu: Topmodelka Niki Lowrie je dnes iná žena ako pred pár rokmi, toto je za jej zmenou

Hviezda nielen slovenského formátu

Dnes má za sebou 37-ročná rodáčka z Košíc, ktorá svojim vzhľadom pripomína svetovú popovú divu Dua Lipu, vlastný album, ďalšie chytľavé hity či dokonca účasť v televíznej šou Tvoja tvár znie povedome. Práve v nej sa premieňala na známe celebrity, no pravdou je, že už aj ona sama sa medzi ne môže radiť. Skladby v angličtine jej totiž umožnili dostať sa aj do zahraničia - a o tom, že sú skutočne kvalitné svedčí aj to, že si ju ako predskokanku počas svojho vystupovania na Slovensku vybrala aj známa svetová kapela X Ambassadors. 

Najnovšie sa Lina predviedla na premiére najnovšej bondovky, kde skutočne zažiarila. Zvolila si totiž čiernu trblietavú róbu, ktorá sexi strihom zvýraznila jej štíhlu postavu, no zároveň držala líniu elegantnosti. Celý outfit doplnila čiernymi zamatovými rukavicami, ktoré podčiarkli celkový dojem outfitu. 

„Tieto šaty môžete vidieť aj vo videoklipe k môjmu poslednému singlu Stratená, pre ktoré boli navrhnuté. Sú tak krásne a nadčasové, že som ich nemohla obliecť len raz - a to vlastne nerobím nikdy, ak sa mi niečo páči a cítim sa v tom krásne,'' priznala na sociálnej sieti Lina, ktorej kúsok z dielne slovenskej návrhárky Lucie Kozmovej skutočne pristane. „Keď ma oslovili spievať na predpremiére nového Jamesa Bonda, presne som vedela, aký zvolím styling,'' dodala speváčka, ktorá by sa s týmto lookom rozhodne nestratila ani na červenom koberci v Hollywoode.

Neprehliadnite: Slovenka Veronika prekročila hranicu milión sledovateľov: Nie všetko na sociálnych sieťach je umelé

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe