Presunúť na hlavný obsah

Diva Jeanne Damas: Francúzka, ktorej štýl by ste si mali osvojiť

Móda

Je krásna, má perfektný štýl, miluje život a užíva si ho plnými dúškami. Pozrite sa, čo tejto obľúbenej Francúzke, ktorá má módu v génoch, nemôže na jeseň chýbať v šatníku.

Módna ikona, influencerka a zakladateľka módnej značky Rouje, Jeanne Damas je žena, ktorou sa človek skrátka musí nechať inšpirovať. Je sama sebou, na nič sa nehrá, v móde má rada hravosť, ktorú však spája s eleganciou. Ak ešte nemáte doťuknutý jesenný šatník, pozrite sa, čo by vám v ňom podľa známej krásky nemalo chýbať. 

Comfy a chic

Nedávno sa stala mamou a neustále si drží líniu chic ženy, ktorá spája comfy a trendy štýl v jednom. Chunky a jemné svetre z alpaky sú veľkým hitom tohto roka. Nielenže vás zahrejú, ale na dotyk sú jemné ako obláčik.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Podčiarknete svoju ženskosť, nežnosť a výnimočnosť. Pery zahaľte do zvodnej červenej a môžete vyraziť.

Zvodnosť na počkanie

Transparentné materiály stále v rebríčku obľúbených fashion prvkov rastú. A Jeanne to dobre vie. Odkedy sa však stala mamou, aj pod čipkou veci vrství.

Jednoduchý čierny top v kvalitnom prevedení, by vám však v šatníku práve z čipky, chýbať určite nemal. Je to zvodné, sexi a budete sa v takomto kúsku cítiť vždy nádherne. 

Zmyselná a sebavedomá

Červené prvky vídať u tejto Francúzky v šatníku naozaj často. Topy, roláčiky, jemné bavlnené nátelníky, v tomto odtieni sú niečím, čo si môže dovoliť každá žena.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Rozžiari vás to a červená evokuje vo všeobecnosti zmyselnosť, takže čímkoľvek look doladíte, budete neprehliadnuteľná. No a je to tiež farba sebavedomých žien, ktoré vedia čo chcú a idú za tým. Takže smelo do nej!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe