Presunúť na hlavný obsah

Jeseň v znamení žltej: Pozrite sa, ako nosiť farbu súčasnosti

Móda

Žltá je jednou z farieb tohoto roka. Farbu súčasnosti, však treba vedieť aj správne kombinovať. Chcete predsa pôsobiť ako diva, no nie? A tóny žltej vás na to predurčujú.

Žltá je jednoducho naozaj kráľovnou tohto roka. Rovnako si ju však vrámci outfitov, môžete dovoliť nielen počas horúcich mesiacov, ale aj v chladnejšom období. Navyše, sychravé dni ako bonus, tak trochu prežiari. A optimizmus sa predsa hodí neustále, no nie? 

Čaro vhodnej kombinácie

Skvele sa hodí k čiernej, kedy si zachováte eleganciu, no predsa budete neprehliadnuteľnou. Keď však zvolíte žltú na nohaviciach, myslite na to, že by ste mali mať skutočne perfektnú postavu. Pretože v tejto partii tela, vám daná farba nič neodpustí. Nedostatky totiž skôr zvýrazní ako skryje. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Ak však máte ženské krivky, zvoľte v spodnej časti skôr sukňové variácie. Práve tie zvládnu aj odtiene žltej a postave budú vždy lichotiť.

Dokonca aj na prvý pohľad nesúrodá kombinácia s oversize svetrom so vzormi, môže fungovať. Nebojte sa aj počas jesene odviazať a doprajte si trošku farieb. 

Svieži vánok 

Hnedá so žltou je kombinácia, ktorá azda funguje najviac, hoci stále nie je úplne vyhľadávanou. Určite ju však skúste. Pristane rovnako brunetkám ako plavovláskam. Budete pôsobiť, že módu máte v krvi a vyhnete sa aj prvoplánovosti.

Rozhodne sú dobrou voľbou kabáty, či bundy, ktoré kopírujú siluetu. Môžete pod ne veci krásne vrstviť a to sa v tomto obodobí tiež počíta. 

Povýšenie detailov a doplnkov na štýlotvorné prvky

Pokiaľ nemáte odvahu na kúsok v tomto odtieni, začnite doplnkami. Kabelky, lodičky, opasky, čelenky, spony do vlasov, to všetko bude v žltej dokonale rozžiarovať váš bežný look.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

V monochromatickom outfite budete vždy štýlová, no takto tomu dáte punc jedinečnosti.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe