Presunúť na hlavný obsah

NÁŠ TEST: Tohto pomocníka budete chcieť mať doma!

Bývanie

Všetky to poznáme! Vyťahovanie vysávača zo skrine, medzitým popadané všetky veci okolo, zapojenie šnúry do zástrčky, znova vytiahnuť a zapojiť šnúru do inej miestnosti... Túto tortúru dokonale poznáme. Najhoršie situácie nastávajú, keď je byt povysávaný a niektorému členovi domácnosti sa podarí niečo vysypať. Zúrime! A celý proces vyťahovania vysávača zo skrine začína odznova. Tak prečo si to neuľahčiť?!

Spoločnosť Samsung prišla s unikátnou novinkou. S tyčovým vysávačom Jet 90 Complete a vysýpacou stanicou, ktorý patrí k najvyšším modelom z tyčových vysávačov radu Samsung Jet. Naša redakcia dostala možnosť túto novinku otestovať. 

Nielen funkčnosť, ale aj moderný a vkusný dizajn

Na prvý pohľad obrovské dve krabice ležia pred vami a uvažujete, kde začať. Ak pri vás stojí partner, ani vás k tomu nepustí. Je fascinovaný novými technológiami a hravo všetko zloží. Dostanete len otázku, kde by to malo stáť. Uvedomíte si, že to nie je len vysávač, ale skutočne moderný dizajnový kúsok, ktorý sa vám hodí kdekoľvek do bytu či domu. Vysávanie sa stane zážitkom. Už žiadne šnúry, o ktoré sa podkýnate. 

Zachytí maximum prachu a alergici sa poďakujú

Tyčový vysávač Jet 90 Complete sa jednoducho a intuitívne ovláda. Na digitálnom LED displeji, ktorý je umiestnený na rukoväti vysávača viete jemnými dotykmi kontrolovať výkon, zapnutie a vypnutie vysávača. Vďaka aerodynamickému tvaru vzduchového systému a pomocou viacstupňovej certifikovanej filtrácie Jet Cyclone zachytí až 99,999 percent prachových častíc. Práve preto je tento výrobok vhodný pre alergikov, ktorých je medzi nami stále viac. 

Vysávač môžete používať hodiny, ale aj pár minút. A to vďaka nabíjaniu vymeniteľnej batérie. Jednoducho tyčový vysávač odložíte na nabíjanie, alebo vymeníte za druhú batériu. Výhodou je, že viete nabíjať obe batérie súčasne. V priesvitnej nádobe umiestnenej pod rukoväťou tyčového vysávača vidíte všetky nečistoty, ktoré ste voľným okom dovtedy nezahliadli. Tento pomocník dokáže špeciálnymi nástavcami zachytiť nielen väčšie nečistoty, ale jemný prach z akýchkoľvek podláh vašej domácnosti, či chlpy od domácich miláčikov alebo naše vlasy. 

Vysýpacia stanica vyčistí všetky nečistoty 

Najväčšou výhodou nového tyčového vysávača je, že neprídete do žiadneho kontaktu s nečistotami, ktoré ste poupratovali, a že povysávané nečistoty sa nedostanú späť do ovzdušia pri čistení. A to vďaka ďalšiemu produktu -  vysýpacej stanici. Je to elegantná strieborná skrinka, do ktorej vložíte vzduchotesnú nádobu s nečistotami. Tú ľahko odstránite z tyčového vysávača. 

Vysýpacia stanica vyčistí odnímajúcu nádobu z tyčového vysávača od všetkých nečistôt. Čistú opäť pripojíte do vášho pomocníka, ktorého buď odložíte alebo pokračujete v upratovaní ďalej. Vysýpacia stanica obsahuje vrecko s objemom 2 litrov a mení sa podľa potreby každé dva až tri mesiace. Keď je vrecko plné, rozsvieti sa červená LED notifikačná dióda. Vrecko stačí jednoducho vymeniť. Stanica je navyše kompatibilná s celým radom Samsung Jet vysávačov. Obrovskou výhodou, ktorú ocenia mnohé, je čistota vysávania. Aj keď ste pripravené vyraziť večer do mesta a niečo sa v rýchlosti vysype, vysávač chytíte rýchlo do ruky, upracete a môžete vyraziť von. 

Tyčový vysávač najvyššej rady od spoločnosti Samsung už nájdete aj na slovenskom trhu v elegantnej tmavostriebornej farbe. Svojou funkčnosťou a elegantným dizajnom sa môže stať nielen vaším obľúbeným spoločníkom, ale aj vkusným nábytkovým doplnkom. 

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe