Presunúť na hlavný obsah

Nájsť vhodný darček pre muža môže byť výzva: Stavte na personalizáciu a lokálny dizajn

Zábava

Hoci sa to nezdá, Vianoce už sú za rohom. Ak ešte nemáte darček pre svojho drahého, nechajte sa inšpirovať našim výberom. Jedinečné kúsky, ktoré sa stanú akýmsi osobným klenotom, ocení podľa nás každý muž.

The Owners - prepracované made to measure kúsky

Keď si váš drahý potrpí na detaily, miluje lokálnu tvorbu a kúsky, ktoré dokonale padnú, u The Owners nájdete skutočne výnimočný darček. Značka vznikla s myšlienkou šiť a tvoriť pre ľudí, metódou made to measure. Je pre nich dôležitý každý detail daného kúsku, rovnako ako vzťah so zákazníkmi.

Mohlo by vás zaujímať: Veľký horoskop na rok 2021: Nový priateľ, milenec a jedno znamenie zažije svoj doposiaľ najlepší rok

V ich portfóliu nájdete dokonale padnúce saká, kabáty, košele, obleky, kravaty, či smokingy. Ideálny darček pre mužov, ktorí túžia písať svoj osobný príbeh. Navyše sa nám veľmi páči aj možnosť vyšitia vlastného monogramu, na každý jeden kúsok. 

Pigmentarium - jedinečné parfumy, ktoré nemajú konkurenciu

Parfum je darčekom, ktorým nikdy neurobíte krok vedľa. Navyše tieto, z dielne Pigmataria, obsahujú len tie najkvalitnejšie esenciálne vonné oleje a raw materiály. Vďaka ich komplexnosti a vysokej koncentrácii bude nositeľ samotnú vôňu objavovať niekoľko hodín a možno aj dní.

Pre muža odporúčame siahnuť po Murmure, ktorý v sebe ukrýva zvodné poňatie oudu, ambry a santalu dopĺňa ich damašská ruža s pižmom a cibetkou. Tá je po stáročia oceňovaná pre svoje silné afrodiziakálne účinky. Navyše parfum môžete nechať personalizovať 24 karátovým zlatom. 

Vasky boots - pohodlnosť a trendy kúsok, ktorý nesklame

Pokiaľ hľadáte naozaj unikátny darček, ktorého pôvod je navyše slovenský, stavte na dizajn, čo vzniká v rukách šikovných obuvníkov a šičiek. Títo ľudia chcú svetu ukázať, že poctivé obuvníctvo má na trhu  stále svoje miesto. Na každom páre Vasek sa podieľa 12 skúsených obuvníkov a šičiek, ktorí mu venujú svoju starostlivosť a mnohoročné skúsenosti.

Tradičné strihy oslobodili od prebytočných detailov a upravili ich podľa vlastného vkusu. Výsledkom sú jednoduché, no zároveň ostré línie, minimalistický vzhľad a neopozerané farebné kombinácie. A bonus navyše - všetky môžete nechať personalizovať, čo skátka milovníci výnimočnosti určite ocenia.

Bagind - dokonalý darček pre akčných a dobrodružných mužov

Keď je vaša polovička dobrodruhom, miluje cestovanie a pravidelne trávite spoločný čas na výletoch, stavte na batoh od Bagind. V ich ponuke nájdete aj krásne púzdra a tašky na laptop, čo je zase skvelá voľba pre akčných biznismanov. Poctivá ručná výroba je to, čo robí tieto kúsky jedinečnými.

Prečítajte si: Kde sa berie tuk v nohách? Fitness tréner prezradil 4 jednoduché cviky na schudnutie z nôh

Cesta každého nového modelu začína na papieri, kedy zakladateľ značky Lukáš, nakreslí návrh a spoločne s tímom ho vyladia k dokonalosti. Myslia pri tom na vlastné skúsenosti, praktickú stránku, materiál, poctivú prácu, ale aj samotný dizajn. A samozrejme, viete na každý kúsok pridať aj vlastné venovanie.

Podľa nás, majú práve takéto darčeky, akúsi pridanú hodnotu. Čo myslíte? 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe