Presunúť na hlavný obsah

Aj bez botoxu dokážete s pleťou zázraky: Tieto procedúry mu dokážu konkurovať a skvelé je, že sú neinvazívne

Krása

Pokiaľ hľadáte procedúry, ktoré vám pomôžu tak trochu oklamať čas a ubrať vek, čítajte ďalej. Tieto totiž s pokožkou dokážu hotové zázraky. A čo je najlepšie - nie sú invazívne.

Pokiaľ už máte po 30 -tke, objavujú a vám prvé výraznejšie vrásky a chceli by ste svojej pokožke dopriať trošku intenzívnejšiu terapiu, máme pre vás niekoľko tipov ako na to. Procedúry, ktoré pleť dokonale vypnú, prežiaria, zredukujú vrásky a pridajú vám na sebavedomí, sú na nezaplatenie. Navyše na týchto je skvelé, že ide stále o neinvazívne metódy, no perfektne fungujúce. Áno, alternatíva k botoxu, či skalpelu naozaj existuje! Pozrite sa, čo vám určite odporúčame dopriať svojej pokožke. 

Essential Skin Rituals

Táto procedúra je balzamom pre pleť aj dušu. Skutočne nielenže uvidíte efekt na vašej tvári, ale budete sa po nej aj cítiť ako znovuzrodená. Ide o unikátnu kombináciu vedeckých poznatkov, tradičných prírodných rituálov a koncentrovaných prípravkov, ktoré pokožke prinesú dokonalý efekt a zmenia ju na nepoznanie.

Čaká vás voňavý uvítací rituál, ultrazvukový píling, ošetrenie na mieru, aktívna koncentrovaná maska, 20 minútová maska, vyplňujúca hydratačná kúra na pery, takže si to naozaj aj užijete.

"Terapeutka Vám odporučí tú najvhodnejšiu starostlivosť tak, aby ste dosiahli požadovaný remodelačný, liftingový či rozjasňujúci účinok. Póry, vrásky a štrukturálne i pigmentové nerovnosti sa zjemňujú a pleť je hladká, prejasnená a štrukturálne zhutnená," vysvetľuje Silvia Dragan, majiteľka salónu krásy Xoxo Body & Mind.

Microneedling - frakčné mikroihličkové ošetrenie

Hoci názov znie veľmi komplikovane, samotné ošetrenie je pomerne rýchle a s vysokou účinnosťou a dokonalým efektom. Microneedling je zameraný na radikálne spevnenie pleti, výraznú redukciu vrások, minimalizáciu pórov. Čiže aj keď vás trápi akné v kombinácii s vráskami, je to skvelá voľba. 

"Čistá pleť sa ošetrí jemným anestetikom a následne sa nanesie sérum podľa indikácie. Prístrojom sa pleť perforuje a vytvoríme tak tisíce maličkých pórikov. Na pocit je to akoby vás niekto mierne škrabkal. Ošetrenie nie je bolestivé. Po ošetrení môžete pociťovať mierne podráždenie, ktoré sa prejavuje začervenaním, jemným pálením, čo však do hodiny odzneje."

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

"Pri citlivejšej pleti nanajvýš po pár hodinách. Výsledok je viditeľný už po jedinej návšteve. Pre radikálny efekt je treba opakovať 3-6x v ideálnom rozostupe  dvoch až štyroch týždňov."

Plasma lifting

Keď vám už naozaj vadí vráska hnevu, trápia vás výraznejšie vrásky v okolí očí, no stále sa chcete vyhnúť zásadnejším zákrokom na tvári, plasma lifting je pre vás ako stvorený. 

"Ide o neinvazívne ošetrenie presne cieleným plasmovým lúčom, kde v ošetrovaných miestach vznikne po zásahu tkaniva bodka v priemere cca. 1 mm s následným efektom redukcie objemu povrchovej kože. Výborné výsledky sú pri lifte ochabnutých viečok, očného okolia, kruhov a vrások pod očami, nosolabiálne ryhy no aj okolie úst, či podbradok a krk. Aplikuje sa iba do vybraných oblastí, nie však na celú veľkú plochu tváre."

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

"V porovnaní s chirurgickým zásahom neposkodzuje okolité tkanivo a nezanecháva jazvy ani modriny. Sprievodnym javom počas prvých 3 dní môže byť opuch a objavenie sa žltých škvrniek v mieste aplikácie, môžete pociťovať brnenie v ošetrovaných miestach. Tento priebeh je normálny a je žiadaný pre  proces hojenia. Maximálny efekt sa dosahuje už po prvom ošetrení a Plasma Lift výsledok vydrží až dlhých 12 mesiacov."

Maximálny efekt sa dosahuje už po prvom ošetrení a výsledok vydrží až dlhých 12 mesiacov. Pokiaľ teda hľadáte jedinečné a účinné procedúry, bez použitia skalpela, tieto fungujú skvele!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe