Presunúť na hlavný obsah

Český slávik 21: Monika Bagárová zožala za výber róby najväčší úspech, zlatého slávika získala tehotná Ewa Farna

Zahraničné celebrity

V pražskom Hudobnom divadle Karlín sa konalo po štyroch rokoch prestížne udeľovanie hudobných cien Český slávik 21.

Hudba je neodmysliteľnou súčasťou našich životov. V čase, kedy kultúra či koncerty zažívajú ťažkú skúšku, sa konal po štvorročnej pauze galavečer Český slávik 21. Hostia si uctili nielen legendu s ním spätú po dlhé desaťročia, akou bol spevák Karel Gott, ale aj slovenského speváka Mekyho Žbirku s piesňou Fair Play. 

Číajte tiež: VIDEO: Slovenská premiéra filmu Karel: Milovaná manželka Ivana Gottová prišla osobne, tieto známe tváre si film nenechali ujsť

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová zožala za svoj výber róby najväčší úspech. Monike to počas galavečera veľmi pristalo. V hudobnej sfére sa pohybuje od čias finále SuperStar a bez nej si jednoducho nevie predstaviť život. K hudbe vedie aj svoju malú dcéru Rumiu, keďže sama Monika pochádza z hudobne nadanej rodiny. 

Patricie Pagáčová

Herečka Patricie Pagáčová tvorí „nerozlučnú dvojku“ s Monikou. Ako porotkyne speváckej súťaže si získali svojimi sympatiami divákov. Po tom, čo sa obe stali zároveň mamami a zvládajú skĺbiť profesijný život s materstvom, to platí dvojnásobne. 

Ewa Farna

Speváčka Ewa Farna získala zlatého slávika a zdá sa, že je tak novou generáciou českých speváčok, ktoré si kariéru budujú už roky, O čo krajšie víťazstvo, že speváčka pod srdcom nosí bábätko. Gratulujeme. 

Lucie Bílá

Nie je nikto, kto by jej meno v Česko-Slovensku nepoznal. Speváčka Lucie Bílá je neodmysliteľnou súčasťou práve ankety Český slávik. Niekoľkonásobná víťazka zlatého slávika tentokrát získala striebro. Napriek tomu je však stále fenomén. 

VIDEO: Nový film Pedra Almodóvara Paralelné matky: Penélope Cruz v hlavnej role získala cenu za najlepšiu herečku

Marcela Skřivánková

Moderátorka a partnerka speváka a zároveň absolútneho slávika Mareka Ztaceného, Marcela Skřivánková siahla po béžovej róbe s asymetrickým dekoltom. Slávnostná róba bola príjemným spestrením stylingov.

Karin Krajčo Babinská

Manželka speváka skupiny Kryštof, Richarda Krajča, Karin Krajčo Babinská sa od prítomných dám odlišovala výberom stylingu. Pánsky chic bola jasná voľba, ktorá jej priniesla úspech. Veľmi ceníme ženy, ktoré sa neboja siahnuť po takomto stylingu. 

Marta Jandová

Speváčka Marta Jandová zažiarila v slávnostnej asymetrickej róbe. Po boku manžela pôsobila veľmi elegantne a na o, že je to žena s rockovým srdcom, elegantná stránka jej veľmi svedčí. 

Prečítajte si: VIDEO: Kostýmová výtvarníčka Alexandra obliekala hercov do filmu Známi Neznámi: Čo všetko obnáša jej práca?

Ivana Gottová

Manželka Karla Gotta, Ivana Gottová pokračuje v aktivitách, ktoré sa spájajú s legendou popu Karlom Gottom. Zlatý slávik Marek, Ztracený venoval svoje ocenenie symbolicky práve Karlovi Gottovi, čím mu vzdal úctu. 

Dagmar Havlová

Česká herečka a manželka bývalého prezidenta Václava Havla, Dagmar Havlová prišla v róbe v kráľovskej modrej. Jednoduchosť a elegancia je vždy zaručeným spôsobom, ako byť za dámu.

Lucie Vondráčková

Speváčka Lucie Vondráčková si obliekla róbu v trblietavej oceľovej šedej. Nezabudla pri tom ani na detaily. V hudobnej brandži sa pohybuje odmalička a počas tohto večera pôsobila ako elegantná dáma. 

Eva Burešová

Česká speváčka a herečka Eva Burešová si odniesla tretie miesto. V slávnostný večer jej to veľmi pristalo v róbe, v ktorej pôsobila veľmi étericky.

Neprehliadnite: VIDEO: Premiéra filmu Hlas lásky: Vznikol ako pocta a oslava kanadskej divy Céline Dionovej

Alice Jandová

Manželka speváka Petra Jandu, Alice Jandová zvolila červenú róbu a počas večera jej to veľmi pristalo. Fronman skupiny Olympic má po svojom boku veľmi šarmantnú dámu a to sa potvrdilo aj počas galavečera Český slávik.

Monika Absolonová

Muzikálová speváčka Monika Absolonová siahla po striebornej obtiahnutej róbe, ktorú previazala opaskom. Slávnostný punc stylingu sa niesol od hlavy až po päty. 

Ktorá róba vás na Český slávik 21 najviac zaujala?

spolu hlasovalo 1850 ľudí