Presunúť na hlavný obsah

Obľúbená farba odhalí vašu povahu a dokonca aj budúcnosť: Farebná škála má priame spojenie s naším životom

Partnerské vzťahy

Vedeli ste, že obľúbená farba má priamy súvis aj s našou budúcnosťou? Pozrite sa spolu s nami, čo o vašom živote prezrádza tá vaša.

Farby majú priamy vplyv na náš život a jeho smerovanie

Farby ovplyvňujú náš život skutočne v mnohých smeroch. A asi oveľa viac ako predpokladáme. Majú priamy vplyv na našu náladu, to ako potom vyzerá náš deň a dokonca v určitom smere ovplyvňujú aj našu budúcnosť.

Zatvorte oči a skúste bez zbytočného premýšľania, myslieť na jednu z týchto základných farieb: biela, červená, čierna, žltá, modrá, zelená. Predstavujte si ju na šatách, dekoráciách, snažte sa ju vidieť všade okolo seba. Táto emócia, ktorá odrazu vo vás prebehne má práve s danou farbou súvis.

Keď ste si napríklad predstavili červenú, zrejme máte pocit nervozity a úzkosti, či hnevu. A to je len začiatok. Fungujte to totiž aj obojstanne. Podvedome sa totiž obklopujeme farbami, podľa toho, čo chceme v živote dosiahnuť. 

Biela

Symbol, čistoty, snov, vízií a nových ideálov. Umožňuje nám vyrovanať sa s každodennými ťažkosťami, drží nás pri zemi a nedovoľuje nám vyviesť sa z miery úplne zbytočne. Navyše vďaka nej, k sebe priťahujeme aj skutočne milých a úprimných ľudí. Vyberejú si ju sebavedomí, vyrovnaní ľudia, ktorí presne vedia, čo od života chcú. 

Červená 

Symbol vášne, odhodlania, energie, rozvahy. Väčšinou na ňu nedajú dopustiť ľudia s vodcovskými schopnosťami a veľkým sebavedomím. Zároveň je to však farba, ktorá symbolizuje aj hnev, stavy úzkosti a charaktetizuje výbušnosť. Preto by sa jej najmä ľudia so slabšou povahou mali vyhýbať. 

Čierna

Je akousi zásobárňou energie, odvahy a viery vo vlastné schopnosti. Ľudia, ktorí ju preferujú, majú sklony k minimalizmu, zbožňujú cestovanie, radi spoznávajú nové kultúry a sú verní svojim ideálom. Ak strácate dôveru v samých seba, pochybujete o sebe, určite siahnite po čiernej. 

Neprehliadnite: Vediem dvojitý život a môj muž to netuší: Zarábam si ako luxusná spoločníčka

Žltá

Podporuje nadanie, intuíciu. Takýto človek presne vie, kedy ho niekto iný vodí za nos, vie dohaliť veľmi rýchlo klamstvo, neprávosť. Nebojí sa ísť za svojimi túžbami a ak mu niekto tvrdí, že niečo nejde, vždy to urobí po svojom. Žltá  predurčuje na šťastný život, presne podľa vlastných predstáv. 

Zelená

Pôsobí stabilne, dôstojne, upokojuje a navádza k samostatnosti počas celého života. Ľudia preferujúci zelenú, vždy kráčajú životom so zdvihnutou hlavou. Ani v krajnej núdzi sa nenechajú odradiť a vždy sa držia toho, po čom túžia. Keď vám nebude dobre, sledovaním zelene nič nepokazíte. Práve naopak.

Modrá

Táto farba podporuje vyrovnanosť, harmóniu, vznešenosť, skromnosť, ale aj melanchóliu. Ak sa necítite najlepšie, neviete ako ďalej, skúste sa zamerať na niečo modré vo svojom okolí. Pomôže vám to ľahšie sa rozhodnúť. Modrá navádza vždy na nové začiatky. 

Prečítajte si: So sestrou sme mali spoločného expartnera. Nakoniec sme sa dozvedeli nechutnú pravdu

Myslíte si, že farby majú priamy vplyv na náš život?

spolu hlasovalo 196 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe