Presunúť na hlavný obsah

Sestry Spencerové ako hviezdy modelingového sveta. Na svoje netere by Diana bola nepochybne hrdá

Zahraničné celebrity

Meno princeznej Diany je do dnešného dňa ikonické. V slávnom živote tak chcene-nechcene pokračujú aj jej netere, na ktoré sa v poslednej dobe upriamuje čoraz viac pozornosti.

Princezná Diana bola odjakživa považovaná nielenže za symbol dobra, ale aj štýlu. Jej ikonické outfity sú do dnešného dňa inšpiráciou pre mnohých, no to nie je jediné, kvôli čomu sa manželka princa Charlesa zapísala do histórie. Verejnosť ju vnímala totiž najmä ako ľudomilku, ktorá sa snažila pomôcť všetkým ľuďom vo svojom okolí. Dodnes je považovaná za jednu z najdôležitejších postáv britskej monarchie - a to napriek tomu, že ju rozvodom s princom opustila. 

Dnes je jej odkaz často porovnávaný s pôsobením vojvodkyne Kate či bývalej vojvodkyne zo Sussexu, Meghan Markle. Faktom však je, že ani jedna z nich nemá tak blízko k Diane, ako jej vlastné netere. Z dcér jej brata sú totiž už nádherné slečny, ktoré pôsobia aj vďaka slávnemu menu v oblasti modelingu.

Prečítajte si: Tajné vychytávky sestier Middletonových. Kate a Pippa sa držia zásad, ktoré im zdelila ich mama

Jeden úspech za druhým 

Kitty Spencer, najstaršia neter princeznej a dcéra jej brata, je verejnosti známa už niekoľko rokov. Pôvabná modelka pôsobí v modelingovej brandži už nejaký ten čas a za svoju kariéru mala možnosť spolupracovať s velikánmi - od Bvlgari až Dolce&Gabanna. Len prednedávnom sa však svet dozvedel o jej sestrách dvojičkách, ktoré sa podobne ako Kitty tiež vybrali kariérou modelingu. 

Svoj debut Eliza a Amelia Spencer odštartovali na titulke magazínu Tatler. V otvorenom rozhovore porozprávali o slávnom mene ale aj o svojich očakávaniach od sveta šoubiznisu. Obidve si síce svoje súkromie chránia, no napriek tomu magazínu čo-to prezradili.

„Dianu sme nikdy nepoznali ako princeznú, ale ako našu tetu. Tým, že sme vyrastali v Južnej Afrike, nemali sme poňatia, koľko veľa pre svet znamená,'' prezradili magazínu a dodali, že na svoju tetu mali len tie najlepšie spomienky. 

Obidve sa dnes presťahovali so svojimi snúbencami do Londýna, a tak nemožno pochybovať o tom, že sa ich kariéra modeliek ešte len rozbehne. Vážené sú minimálne na spoločenských podujatiach - a už sa stihli ukázať na Fashion Weeku v Miláne či odovzdávaní cien. Pri pohľade na nich možno konštatovať, že si napriek stráženiu svojho súkromného života na červený koberec zvykli. Čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe