Presunúť na hlavný obsah

Cestovanie počas sviatkov: Kde si môžete užiť chvíle osamote, no magicky a v bezpečí?

Cestovanie

Ak hľadáte malé miesta na únik počas sviatkov, máme pre vás niekoľko tipov kam zavítať, pokiaľ uprednostňujete ticho a samotu. Pozrite sa spolu s nami, kde si to skutočne užijete aj v období pandémie.

Chaloupka, která existuje

Rovnako romanticky ako znie názov chalúpky, tak sa tu budete aj cítiť. Skrátka miesto plné pokoja, dokonalej harmónie a lásky - presne tak možno definovať Chaloupku, která existuje. Nájdete ju v malebných v Beskydách, v podhorskej obci Ostravice. 

Moderný interiér ponúka ubytovanie pre 6 hostí. Máte k dispozícii dve spálne, obývačku prepojenú s kuchyňou, nádhernú terasu a ako malý - veľký bonus aj súkromné kino, či vírivku. Všetko na čokoľvek si tu spomeniete sa stáva realitou. Scestovaní majitelia presne vedia, čo je na pobyte podstatné a presne preto, tu nájde zrejme oveľa viac ako očakávate.

Celá chalúpka je obklopená nádherným lesom, takže si tu najmä v zime budete pripadať ako v ľadovom kráľovstve. Práve tu začínajú výlety na Lysú horu, ktorá je považovaná za kráľovnú Beskýd.

Prečítajte si: Najväčšia hrozba u žien, ktoré skúšajú rôzne diéty a experimentujú s telom: Nesprávny jedálniček vás môže stáť veľa

Objavte klasickú dreveničku, ktorá si však osvojila jedinečný štýl a vybavila sa luxusom, aký nikto v strede hlbokého lesa nečal. Za nás v dnešnom svete, skvelá voľba.

Greiner Mountain Chalet

Belianske Tatry sú oblasťou, ktorá sa vyznačuje najkrajšou a najzelenšou faunou a flórou vo Vysokých Tatrách. Hoci v zime si až tak daný element neužijete, to o čo tu nebudete mať núdzu je magická biela rozprávka, menej turistov, no nespočetné možnosti na trávenie aktívneho oddychu.

Tento chalet nachádzajúci sa na úplnej samote, bol postavený ešte v roku 1937, pričom v ňom majitelia aj po rekonštrukcii, zachovali tradičné prvky a detaily. Objavte prelínanie moderných technológií, so zachovaním tradícií, v úplnom lone prírody. 

V tomto čase je dané miesto na únik z reality ako stvorené.  A keďže dlhodobé pobyty spadajú pod výnimku, odporúčame vám stráviť tu čo najviac dní. Level dobitia bateriek tisíc a jeden.

Zrub Martinky

Pokiaľ v tomto čase hľadáte adresu, kde zabudnete na to, čo sa deje okolo a budete tu len pre prítomný moment, Zrub Martinky je na to ako stvorený. Ukrýva sa v srdci Martinských holí, uprostred lesa a ticha. Len vy a nič naokolo. Momety, ktoré tvoria novú budúcnosť a všetko, čo sa vás bezprostredne dotýka.

Malebné, rozprávkové, s puncom luxusu, no zároveň vytvárajúce dojem, domácej nenahraditeľnej atmosféry. Azda tak možno najlepšie dané miesto definovať. 

Môžete sem zájsť s rodinou, blízkymi priateľmi, či pokojne aj vo dvojici. Majitelia sú absolútme skvelí a vo všetkom vám vyjdú v ústrety. Povedia vám , ktoré miesta navštívíť, čo by ste nemali vynechať a dokonca aj v čase pandémie tu nebudete mať núdzu o zábavu. Súkromné wellness - sauna, vírivka, outdoorový domček pre deti, to všetko je vám k dispozícii. Ak sa nad tým zamyslíte, všetko je o uhle pohľadu. Tak prečo si nevychutnať sviatky v horách s najbližšími? Dá sa to magicky aj v bezpečí.

Neprehliadnite: Nakopnú metabolizmus, dodajú vitamíny. Päť potravín, ktoré je potreba pridať si do jedálnička počas chudnutia

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe