Presunúť na hlavný obsah

Stali sa z nich rodičia. Obľúbený slovenský pár sa pochválil s nádhernou fotografiou so svojou dcérkou

Slovenské celebrity

Známa slovenská dvojica sa na sociálnej sieti pochválila radostnou správou.

Herec Marek Fašiang a modelka Tereza Bizíková patria nepochybne k najstabilnejším párom v našom šoubiznise. Hoc na začiatku mnohí neverili, že by vzťah dvojice mohol aj kvôli vekovému rozdielu vydržať, obidvaja dokázali, že láska je silnejšia než reči druhých. Už za krátko sa Tereza a Marek stali synonymom páru, ktorý na seba v dobrom púta pozornosť. 

Aj keď ako každý vzťah, aj táto dvojica si prešla nepochybne hádkami či inými konfliktmi, faktom je, že si ich riešili za zatvorenými dverami v súkromí. Marek, tak, ako Tereza, nikdy nepatril k ľuďom, ktorí má potrebu zdieľať na sociálnych sieťach príliš veľa zo svojho osobného života. V lete však urobil výnimku, keď fanúšikom oznámil krásnu správu - a to, že sa z neho stane tatušo. 

Prečítajte si: Najdlhšie trvajúce vzťahy nášho showbiznisu: Kto prekonal aj ťažké obdobia, no našiel kľúč k spoločnému šťastiu?

Zásnuby ako prekvapenie

Obidvaja sa na bábätko už od prvého okamihu nesmierne tešili. Mladá modelka sa však stretla s mnohými predsudkami, ktoré narážali práve na jej vek. 

„Stretávala som sa s vetami typu, ty máš ešte čas, si mladá, nemáš sa kam ponáhľať, ešte si užívaj, a bla bla bla. Áno, všetko mohlo byť inač, mohla som počkať, ale načo som mala čakať? Poviem vám vhodnejšia chvíľa ani nemohla prísť. Ten kto ma pozná, myslím reálne pozná, nie z bulváru a instagramu, vie, že vždy som túžila byť raz mamou a hoc aj v takomto veku. Kedysi bežná vec, že sa rodilo v takom mladom veku, dnes nie až tak bežná vec,'' vyjadrila sa na na Instagrame Tereza. 

Ešte predtým, než sa bábätko vypýtalo na svet, stihol pár ďalší míľnik - a herec si pred svoju lásku pokľakol. Zásnuby však onedlho prebila ešte krajšia správa a to narodenie dcérky Olívie. Tá prišla na svet cez víkend a už od prvého okamihu robí svojím rodičom obrovskú radosť. „Moja dcérka, moje všetko,'' napísal k záberu Marek a emócie neskrývala ani Tereza: „Olívia, naša dcérka… vitaj medzi nami, buď šťastné a zdravé bábätko, milujeme ťa.

Neprehliadnite: Nové ratolesti slovenského šoubiznisu. Bábätko pribudlo Márii Bartalos, ale aj tanečníčke Natálii Glosíkovej