Presunúť na hlavný obsah

V úlohe mamičiek na Vianoce po prvýkrát. Premiéru bude mať Natália Glosíková, ale aj známa speváčka

Slovenské celebrity

Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami. Tohto roku budú pre mnohé známe tváre skutočne prelomové - nakoľko ich zažijú po prvýkrát aj so svojimi ratolesťami.

Veronika Nízlová

Známa speváčka prezradila krásnu novinku - a to, že sa stane mamičkou, počas leta. Pre mnohé ženy sa stala inšpiráciou najmä keď otvorene priznala, že sa o svoje prvé bábätko bude starať ako slobodná mamička. Dcérka Nea sa síce na svet vypýtala len nedávno, no už teraz je jasné, že jej nič nechýba. Okrem lásky, ktorou ju Veronika zahŕňa, je miláčikom celej speváčkinej rodiny. Meno Nea sa dokonca stihlo objaviť aj na adventnej svieci Nízlovcov. Samozrejme, ďalšia svieca bola pomenovaná po Danielinej dcérke Linde. 

Prečítajte si: Legendárne skladby nášho detstva v novom šate. TWiiNS vydali album Zlatá brána dokorán

Natália Glosíková

Obľúbená slovenská tanečníčka a podnikateľka sa zo svojej dcérky Zairy teší už takmer tri mesiace. Za ten čas krásna princezná o čosi vyrástla a aj keď ešte nevníma Vianoce, Natália sa jej rozhodla ukázať aj tradičného Mikuláša. „Keďže dobrotky okrem maminho mliečka ešte nepapáme, Mikuláš nám priniesol sobíkový balónik, na ktorý už krásne vykúkame, knižku Mama mňam na recepty od ukončeného 4.mesiaca a personalizovanú vianočnú gulu na náš stromček s mojím menom,'' prezradila na sociálnej sieti známa Slovenka a niet pochýb o tom, že Vianoce u tejto rodinky budú skutočne zázračné. 

Tereza Bizíková 

Najnovšou členkou klubu mamičiek sa stala modelka Tereza Bizíková, ktorá porodila svojmu snúbencovi, hercovi Marekovi Fašiangovi, len pred pár dňami dcérku Olíviu. Dvojica sa už počas tehotenstva pustila do príprav detskej izbičky a zdá sa, že na príchod ich vytúženého bábätka bolo všetko pripravené. Pri pohľade na balónovú výzdobu, ktorú otecko pripravil pre svoje princezné, možno dedukovať, že nielen ich príchod, ale aj prvé spoločné sviatky sa budú niesť vo veľkolepom duchu. 

Neprehliadnite: Vianočný čas v podaní Márie Dušička: Takto u nás doma vyzerajú Vianoce 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe