Presunúť na hlavný obsah

Príprava na Vianoce známych tvárí. Vianočnú náladu má už aj Jasmina Alagič či Katka Jakeš

Slovenské celebrity

Nielen obchodné centrá, ale aj kalendár hlási, že jeden z najkrajších sviatkov roka je už nepochybne za dverami. Ako ho prežívajú známe slovenské tváre?

Katka Jakeš 

Tanečníčka a mama Izabelky prežíva vianočnú atmosféru o čosi viac nepochybne kvôli malej dcérke. Tá už, ako sa Katka na sociálnej sieti pochválila, vníma rôzne detaily, a tak sa známa Slovenka stará už teraz o to, aby boli Vianoce pre celú rodinu skutočne zázračné. Interiér domu zdobí už samozrejme adventný veniec, ale aj vianočné ruže. Katka sa dokonca postarala už aj o predvianočné stylingy - a sebe a Izabelke dopriala rovnaký domáci úbor. Sú rozkošné, čo poviete? 

Ivana Gáborík 

Ivana je pre mnohé ženy symbolom štýlu a elegantnosti - a niet sa čomu čudovať. Bývalá tanečníčka má totiž nielen skvelý vkus pri obliekaní, ale aj pri dizajne. Domácnosť Gáboríkovcov sa aj tentokrát premenila na amgické miesto. Namiesto klasických ozdôb však Ivana siahla po nápaditejších prvkoch. „Nablýskané ozdoby sme doplnili o zvieratká a rozprávkové bytosti, o ktorých si teraz denne vymýšľame príbehy so šťastným koncom,'' prezradila fanúšikom, ktorým z časti ukázala, ako to v ich domácnosti vyzerá. Takejto výzdobe sa nepochybne najviac teší dcérka Bella.

Babsy Jagušák

Moderátorka Babsy trávila doma viac času už pred lockdownom kvôli karanténe, no zdá sa, že pochmúrna nálada v domácnosti Jaguščákovcov neprevláda, práve naopak. Spolu so svojou dcérkou sa totiž obidve naladili už na vianočnú atmosféru, z ktorej sa tešia aj pri vyrábaní rôznych ozdôb. „My sme s Izi vo vianočnej nálade už niekoľko dní, lebo svet okolo nás je taký sivý, že sme sa rozhodli využiť čas na pečenie vianočných koláčov a urobili sme si aj jednu vianočnú žúrku s punčom a všetkým, čo k tomu patrí,'' uviedla Babsy k milej fotografii, ktorú pridala na sociálnu sieť - a niet pochýb o tom, že táto dvojica do Vianoc vymyslí ešte veľa.

Jasmina Alagič 

Moderátorka a mamina Sanela sa do vianočnej nálady dostala v porovnaní s minulým rokom oveľa skôr. Ako fanúšikom priznala, bolo to tak aj kvôli dizajnérke, s ktorou chcela pri výzdobe svojho domu spolupracovať. Zábery rozprávkovej spolupráce zatiaľ na sociálnych sieťach nezverejnila, no ako poznáme Jasminu, určite to bude niečo veľkolepé a čarovné. Už podľa záberov s vianočnou tématikou, ktoré moderátorka zverejnila, je totiž jasné, že je obrovskou milovníčkou tohto sviatku.

Neprehliadnite: Talentovaná umelkyňa Mária Švarbová má jedinečný štýl: Inšpirujte sa jej kapsulovým šatníkom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe