Presunúť na hlavný obsah

Módne trendy roka 2022, ktoré vám pomôžu zoštíhliť figúru: Noste pásiky, kvetinové potlače, korzety aj zvonové jeansy

Móda

Nový rok, prináša so sebou aj refresh šatníka. Aj keď máte doma jeho kapsulovú verziu, o tieto kúsky sa ho oplatí rozšíriť. Áno, fungovať budú aj z dlhodobého hľadiska.

 

Kvetinová potlač

Kvetinové potlače nemusia byť len súčasťou leta, pokojne po nich siahnite aj počas chladnejších mesiacov. Trochu opulencie, ale aj rustikálneho retro štýlu totiž nikdy nič nepokazí. Kvety vyzerajú nádherne na šatách, sukniach, ale aj svetroch, či rôznych doplnkoch. Držte sa v tomto prípade však pravidla jeden kúsok a dosť. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Ideálne je voliť ich vrámci vrchnej časti oblečenia s V-éčkovým výstrihom. Práve vďaka tomu dosiahnete, že sa vám podarí siluetu zoštíhliť. 

Kombinácie na prvý pohľad nesúrodých farieb

Áno aj toto bude jeden z trendov tohto roka. Spájajte na prvý pohľad nespojiteľné. Červená s ružovou, fialová s tyrkysovou, či žltá s oranžovou. Vzájomná kombinácia výraznejších tónov bude počas jari a leta veľmi populárnou. Nedávajte dokopy však viac ako dve takéto farby. To je pravidlo, ktorého sa budete musieť držať. 

Zvonové jeansy

Hippie éra je veľmi populárna v rôznych obmenách každú jednu sezónu. A zvonové jeansy sa stanú doslova hitom roka 2022. Takže pokiaľ ich doteraz nemáte v šatníku je čas to zmeniť.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Nielenže ide o trend, ale lichotia aj väčšine postáv. Rovnako si ich môžu vziať ženy s dokonalými proporciami aj tie s krivkami. 

Pásikové obsesie

Pásiky sú niečo, po čom rozhodne siahnite. Vždy voľte zvislé, ktoré prirodzene zoštíhľujú a nechajú vyniknuť vašu postavu v tom najlepšom. Dotvoria krásne detaily v elegantných i formálnych outfitoch, napríklad vo forme blúzky, košele, či saka.

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe