Presunúť na hlavný obsah

Klobúkové obsesie: Tento kúsok aj v zimnom období dokáže každý look premeniť na výnimočný

Móda

Tento doplnok každý jeden outfit premení na nepoznanie. Pridá vám na elegancii, ženskosti a jedinečnosti. Ste si však isté, že viete klobúk naozaj správne kombinovať s kúskami, ktoré máte v šatníku?

Tradície v novom duchu

Kedysi predstavoval čisto praktickú záležitosť, dnes je považovaný za korunu osobnosti. Klobúk sa stáva v dnešnej dobe nenahraditeľnou súčasťou outfitu. A neplatí to len pre leto, inak to nie je ani v zimnom období.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Pokiaľ chcete svoj look niečim osviežiť, toto je cesta. Skvele vyzerá v kombinácii s kostýmami, kedy podporíte ženskosť, no zároveň vnesiete do outfitu aj maskulínne elementy. 

Stavte na kvalitné materiály

Čo sa týka materiálov, tie odvážnejšie môžu siahnuť aj po klasickej kožennej verzii. Takýto kúsok evokuje pocity luxusu, prirodzeného rešpektu, so zachovaním ženskej elegancie. Výborne bude vyzerať v kombinácii s oversize sakom a jeansami. 

Nezameniteľné retro

Retro kúsky sa stávajú z roka na rok obľúbenejšími a siahajú po nich ženy všetkých vekových kategórii. Pokiaľ máte celkovo denný outfit ladený v tomto štýle, prispôsobte tomu aj doplnok na hlavu, ktorý si vezmete.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Voľte skôr baretkové verzie, ktoré podporia celkový vizuál návratu v čase a privedú ho k dokonalosti.

Podstatné je aj to ako ho nosíte

Okrem štýlu a materiálu, ktorý zvolíte je nemenej podstatné aj to ako si klobúk na hlavu posadíte. Skôr tajomne pôsobí položený asymetricky na jednu stranu a trochu naklonený do tváre. Ak si ho dáte rovno, budete zase pôsobiť elegantnejšie. Všetko toto, treba pri jeho výbere a nosení zohľadniť. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe