Presunúť na hlavný obsah

Make-upy, ktoré budú trendy v roku 2022: Pleť nechajú dýchať a vytvoria o niekoľko rokov mladší vzhľad

Krása

Make-up, ktorý sa zžije s vašou pleťou natoľko, že ju rozžiari a vytvorí o niekoľko rokov mladší vzhľad.

Najnovšie trendy v oblasti make-upov hlásia čoraz menšiu záťaž pre pleť a práve naopak, viac výživy a hydratácie. Hydratácia je cestou k úspechu. A netreba zabúdať, že dobrý a kvalitný spánok tiež. Make-upy s jemnou textúrou sú budúcnosťou, ktorú volí väčšina žien. 

Inšpirujte sa: Nechty na výslní: Manikúra, ktorá dokonale definuje rok 2022, tomuto buďte verné

Make-up, ktorý nechá vašu pleť dýchať

Dior Forever Skin Glow obohatený o výťažky z kosatca, macošky, ibišteka a žeruchy odhaľuje deň po dni krajšiu pleť. Žiarivý make-up, ktorý dodáva pleti 24 h hydratáciu, a to vďaka obsahu 86% kvetinového základu. Intenzívna hydratácia necháva pleť dýchať a zlepšuje sa tým kvalita pleti. Bol vytvorený tak, aby držal v podmienkach tepla a vlhkosti.

Tonujúce sérum a make-up v jednom

Tónujúce sérum s kyselinou hyalurónovou a minerálnymi pigmentmi True Match Nude Plumping Tinted Sérum od L'Oréal Paris. O pleť sa stará ako sérum a kryje ako make-up. Ideálny spoločník vašej kozmetickej taštičky na posilnenie prirodzeného prejasnenia pleti. Zloženie je nekomedogénne, neupcháva póry a sérum je tak vhodné pre citlivú pleť.
Viditeľne zlepšuje kvalitu pleti za 21 dní.

Nový dotyk hodvábu, ktorý sa prispôsobí pleti

Make-up SENSAI FAWLESS SATIN MOISTURE FOUNDATION sa dokonale prispôsobuje pleti a zároveň hydratuje. Jedinečná textúra a bohaté zloženie rozjasní pleť leskom jemného hodvábu. Púder rozptylujúci svetlo viditeľne koriguje nepravidelnosti pleti. Bezchybný saténový look je na svete.

Mohlo by vás zaujímať: V domácom prostredí už dávno neplatí, že stačí denný a nočný krém: Ak chcete viditeľné výsledky, treba sa o seba starať

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe