Presunúť na hlavný obsah

7 dňová OMAD diéta, ktorá vás dostane do formy: Jednoduchý princíp vám pomôže dopracovať sa k sexi krivkám

Zábava

Môžete si počas nej dopriať čokoľvek. Ani pizza, burger, či hranolčeky nie sú tabu. Musíte sa však držať jedného pravidla. Odhaľte spolu s nami rýchlu cestu k figúre, po akej ste vždy túžili.

One meal a day ako cesta k TOP figúre?

Pokiaľ potrebujete zhodiť a chcete sa naozaj extrémne rýchlo dostať do formy, OMAD - one meal a day stravovanie je pre vás ako stvorené. V niečom pripomína intermittent fasting, zásadný rozdiel je však v tom, že OMAD povoľuje len jedno hodinkové stravovacie okno počas dňa. Áno, ide o striktnejšiu verziu, čiže by ste sa rozhodne takéhoto spôsobu stravovania nemali držať dlhšie ako týždeň. Ako všetko aj OMAD má svoje pre a proti.

Neprehliadnite: Dajte si pozor na najväčšieho nepriateľa chudnutia: Ani zďaleka však nejde o jedlo

Práve počas hodiny, kedy môžete jesť si na tanier položte čokoľvek. Skutočne je to len na vás. Môžete si dopriať aj kalorické jedlá ako burger, pizzu, hranolčeky a čokoládu. Len teda zvyšok dňa už budete len o vode. A to doslova. Môžete si dať maximálne bylinkový čaj.

Ideálny model je, keď si počas hodinky, kedy jete doprajte pokrmy s množstvo zdravých kalórií ako vajíčka, steak, strukoviny, batáty, či čerstvá zelenina. Vtedy totiž nielen zhodíte, ale aj pekne vyformujete svaly, eliminujete tuk a vaša postava bude krásne tvarovaná.

Inšpirujte sa: Dokáže krvná skupina predurčovať našu budúcnosť? Vraj nás ovplyvňuje celý život v značnej miere

Podstatné je tiež dopriať si toto hodinové stravovacie okno vždy v rovnaký čas. Avšak nemôžete to robiť tesne pred spaním. Zbytočne by ste zaťažili organizmus a spôsobili by ste telu dvojnásobný šok. Čo sa týka pohybu, stačí nejaká ľahká chôdza, vôbec nemusíte podávať špeciálne výkony vo fitku. Celé to tentokrát stojí na strave. 

Keď sa budete držať zásadných princípov, dokážete počas daného týždňa zhodiť viac ako 5 kíl. A to je naozaj slušný výsledok. Len teda nezabudnite vylúčiť aj večerný pohárik vínka, či drink s kamoškou. No a ranná káva by mala tiež zostať len rannou. Tak, čo idete do toho?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe