Presunúť na hlavný obsah

Prírodná náhrada botoxu? Kolagénové nite ako cesta k pleti bez vrások

Krása

Pre ženy, ktoré majú prirodzený rešpekt pred botoxom sú kolagénové nite ako stvorené. Dokážu totiž vypnúť pleť, vyhladiť vrásky, zdvihnúť kontúry - bez použitia ihiel a na počkanie. My vám priblížime ako to funguje.

Ak hľadáte ošetrenie, ktoré je priamou konkurenciou botoxu, no nepoužívajú sa pri ňom ihly, kolagénové nite sú absolútne revolučnou technológiou. Vyhladia pleť, zlepšia elasticitu pokožky a vám uberú niekoľko rokov na počkanie. My sme vyspovedali Petru Zeman - beauty therapist, ktorá toto ošetrenie robí ako jedna z mála na Slovensku. No a môžeme konštatovať, že robí hotové zázraky na počkanie.

Peti, ty si ako jedna z prvých prišla na Slovensko s prevratnou novinkou. Kolagénovými niťami. Čo to vlastne je? 

Je to jedinečná revolučná neinvazívna technika. Ide o ideálny prostriedok na redukciu vrások, posilnenie, spevnenie a vyrovnanie kožnej bariéry.

Môžeme to definovať aj ako akúsi náhradu botoxu? Keďže množstvo žien má prirodzený rešpekt pred ihlami? 

Áno. Zabezpečí cestu obnovy, pružnosti revitalizácie a regenerácie pokožky. Zvyšuje hladinu kolagénu a zabezpečuje, aby potrebný kolagén zostal na rovnakej úrovni. Už po prvej aplikácii uvidíte redukciu jemných vrások, ich úplne otvorenie, čím pleť získa späť vitalitu, jas a pružnosť.

Neprehliadnite: Dajte si pozor na najväčšieho nepriateľa chudnutia: Ani zďaleka však nejde o jedlo

Na ako princípe tieto nite fungujú? 

Kolagénové nite pomáhajú chrániť pokožku pred prejavmi starnutia Posilňujú elasticitu pokožky a dodávajú pleti prirodzený lesk.

Ako ošetrenie prebieha? 

Pred použitím nití sa stimuluje krvný obeh v pokožke s prístrojom Haut Revolutionom. Je to vysoko účinný kozmetický prístroj na omladenie pleti s rádiofrekvenciou a technológiou EMS. Umožňuje prirodzený lifting a spevnenie ochabnutej kože. Po príprave pleti sa aplikuje kolagénové sérum s niťou. Potom opäť nasleduje prístroj a záverečný krém s 50 UV (leto) 30 UV (zima).

Kde všade ich vieme aplikovať?

Čelo, očné okolie, viečka, nosovoústne ryhy, oblasť nad perou, brada, krk, dekolt, ruky.

Aké sú najväčšie benefity?

  • Ochrana kožnej bariéry.
  • Vytvorenie kolagénovej štruktúry.
  • Ošetrenie s okamžitým účinkom.
  • Pôsobí proti procesu starnutia.
  • Obnovenie hustoty kože.
  • Rehabilitácia pleti, zjemnenie - odstránenie strií.

Ako dlho potom trvá efekt?

Procedúru treba zopakovať 2-4 krát, podľa hĺbky vrásky s 10-14 dňovým odstupom a efekt vydrží 6-8 mesiacov. Pre ženy, ktoré majú prirodzený rešpekt pred botoxom sú kolagénové nite ako stvorené. 

Inšpirujte sa: Dokáže krvná skupina predurčovať našu budúcnosť? Vraj nás ovplyvňuje celý život v značnej miere

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe