Presunúť na hlavný obsah

Šťastie v láske a kariérny postup čaká posledný májový týždeň len tri znamenia: Tieto konečne dosiahnu to, čo chceli

Partnerské vzťahy

Konečne sa im splní všetko, po čom túžia. Hoci doposiaľ balancovali medzi prvkami nešťastia a strachu, prichádza nádherné obdobie. A oni si to naozaj zaslúžia.

Čaká ich mimoriadne pozitívne obdobie od lásky, kariéry, až po osobnostný rast

Majú za sebou mimoriadne náročný rok. Plný sklamaní, strachu a menších, či väčších problémov, ktoré sa na nich podpísali. Hoci dlho trpeli, aktuálne konečne prichádza vytúžené šťastie. A to vo všetkých smeroch. Od lásky, kariéry, až po osobnostný rast. Vydýchnu si a budú sa cítiť sami sebou aj keď pre nich to bude cesta, ktorá ich bude stáť nejaké to úsilie.

Tým, že dlhodobo o sebe pochybovali, navyše si niesli so sebou traumy z detstva, prejavovalo sa to v ich vnímaní a správaní v živote. Teraz však nastane tá rokmi očakávaná zmena. Hovoríme o Vodnároch, Pannách a Rakoch. 

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Stretnú človeka, vďaka ktorému opäť získajú sebadôveru, stane sa pre nich spriaznenou dušou a napokon sa do tejto osoby aj zaľúbia. Dokonca to môže byť niekto z minulosti. City im budú opätované a oni konečne zase pocítia prílev pozitívnej energie a veľkej lásky. Bude to aj odrazovým mostíkom toho, že sa im začne dariť aj v kariére.

To, že si začnú veriť sa odzrkadlí v pracovnej sfére a dosiahnu veci, ktoré doposiaľ nosili len v hlave, no mali rešpekt pretaviť ich do reality. Ich snaha a nové vízie budú ocenené a čaká ich rast aj zvýšenie platu. A bude to teda zásadný rozdiel. Všetko sa to odohrá v poslednom májovom týždni. Užijú si chvíle plné lásky, pohody a veľkej dávky optimizmu.

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení a sedí to aj na Vás?

spolu hlasovalo 209 ľudí

Nie
24

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe