Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach, patria medzi najkomplikovanejších: Ak si s nimi začnete, mali by ste sa držať jednej veci

Partnerské vzťahy

Sú charizmatickí, príťažliví a okamžite si vás získajú. Vo vzťahu sú však mimoriadne komplikovaní. Pokiaľ s nimi plánujete život, mali by ste sa držať jednej veci.

Ich negatívne črty sa prejavujú najmä vo vzťahovej oblasti

Pokiaľ ich stretnete večer v bare, jedno je isté. Okamžite si ich všimnete a upútajú vás. Sú totiž mimoriadne charizmatickí, príťažliví, sexi a pohľady im skrátka pri vstupe do miestnosti patria. Ide o chlapov, ktorí presne vedia, čo v živote chcú, majú jasne definované a stanovené svoje ciele. V pracovnej sfére sú mimoriadne úspešní a naozaj sa im darí dosiahnuť všetko, čo si zaumienia. Vzbudzujú prirodzený rešpekt a obdiv a to nielen u žien. Okolie ich jednoducho uznáva vo veľkom. 

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Ich negatívne črty sa však prejavujú vo vzťahovej oblasti. V tomto smere sú mimoriadne komplikovaní. Definuje ich emocionálna nestálosť, rozpoltenosť a mnohokrát aj neuvážené kroky. Všetko, čo vo vzťahu robia je pre vlastný prospech, ostatné ich však nezaujíma. Seba v tomto smere stavajú na prvé miesto. A to dokonca aj vo fáze, ked už majú založenú rodinu. Reč je o Vodnároch. 

Buď sa nastavíte tak, že to budete prirodzene rešpektovať alebo budete pri nich trpieť. V tomto sa totiž nemenia. Idú za svojim a na okolie neberú ohľad. Nedokážu sa totiž zmieriť s tým, že by sa mali niekomu inému podriaďovať. Mnohokrát to pramení z komplikovaného detstva, nedostatku sebavedomia a sebareflexie.  A týmto spôsobom si to len kompenzujú.

Pokiaľ s nimi chcete tvoriť pár a fungovať pri nich, musíte sa naučiť túto ich črtu rešpektovať. Keď ju prijmete a prestanete v tomto s nimi pomyselne bojovať, dosiahnete aspoň akú takú vzťahovú rovnováhu. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Máte rovnakú skúsenosť s takýmito mužmi?

spolu hlasovalo 223 ľudí

Nie
67

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe