Presunúť na hlavný obsah

V tomto období vzťahu by ste si mali dať pozor na neveru: Rok pred každou dekádou je totiž kritickým faktorom

Partnerské vzťahy

Viete, ktoré obdobie vo vzťahu je považované za najkomplikovanejšie? Hovorí sa, že čas pred každou dekádou môže byť výrazne problematický.

Je to čas, kedy premýšľame o zmysle života, hľadáme jeho podstatu, čo zvyšuje riziko našej túžby po vzrušení

Nevera vždy bolí, v každej jednej životnej fáze aj období. Avšak vedeli ste o tom, že predsa len sme k nej náchylnejší v určitom čase viac ako inokedy? Samozrejme výnimka potvrdzuje pravidlo, no samotní vedci pri štúdii vzťahov prišli na to, kedy by sme mali zbystriť pozornosť a zamerať sa viac na svoju polovičku. Ak to totiž podchytíte včas, dokážete tomu celkom ľahko zabrániť. Pozrite sa spolu s nami na tie najproblematickejšie fázy nášho bytia. 

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Vedci z univerzity v New Yorku a Kalifornie využili dáta z online zoznamovacích platforiem a prišli na celkom zaujímavú vec. Ich prieskumy dokázali, že najčastejšie podvádzajú tí, ktorí majú 39 rokov. Týka sa to však aj 29 ročných a 49 ročných. 

Túto abnormalitu vysvetľujú tým, že práve toto sú prechodové životné dekády, kedy nás akosi prirodzene láka o niečo rebelskejšie a extrémnejšie správanie. Túžime po niečom novom a to aj v oblasti lásky a intimity.

Je to čas, kedy vyhodnocujeme, premýšľame o zmysle života, hľadáme jeho podstatu, zaoberáme sa starnutím, čo zvyšuje riziko našej túžby po vzrušení, ktoré nevera vlastne poskytuje. Vo fáze kedy sa chystáme osláviť narodeniny a uzavrieť tak dekádu svojho života sme skutočne extrémne náchylní k aférkam akéhokoľvek druhu. 

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Ktorý vek je podľa Vás vrámci nevery najkritickejší?

spolu hlasovalo 107 ľudí

29
10
39
31
49
66

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe