Presunúť na hlavný obsah

Diétne zelené smoothie, ktoré upraví váhu počas 24 hodín: Rýchla cesta, pokiaľ potrebujete expresne eliminovať kilá

Chudnutie a diéty

Je chutné, jednoduché na prípravu a podarí sa vám vďaka nemu expresne rýchlo zhodiť. Ide však o krátkodobé riešenie, ktoré vás zachráni, pokiaľ sa chystáte na letnú svadbu, či párty a nevojdete sa do šiat.

Všetky látky a vitamíny, ktoré sú v ňom obsiahnuté, pomôžu naštartovať látkovú výmenu a spaľovanie tukov

Občas sú momenty, kedy chceme skutočne expresne rýchlo zhodiť. Ak potrebujete presne takúto SOS  diétu, skúste staviť na jednoduché zelené smoothie, ktoré v tomto smere funguje skvele. Počas 24 hodín si vďaka tomu vyčarujete užšie boky a oveľa plochšie bruško. Hovoríme však hneď na úvod, že ide o krátkodobú záležitosť, takže ak myslíte na to, že by ste ju držali dlhšie, určite to nerobte. 

Neprehliadnite: Dá sa schudnúť sexom ako pri športe? Prezradíme tiež sexuálnu polohu, pri ktorej spaľujete najviac

Na toto všetko zaberá jedine kombinácia zásadnej zmeny jedálnička a pohybu. Väčšinou sa totiž s nafúknutým bruškom spája nevhodná konzumácia určitých jedál, nápojov, nedostatok pohybu a to všetko opticky pridáva vo výslednom efekte pár kíl navyše aj keď ich človek možno nemá. S takýmto problémom si celkom hravo poradia tzv. zelené smoothie. 

Čo budete potrebovať na zelené smoothie:

  • 1/2 avokáda
  • plná hrsť baby špenátu
  • 1/2 hrušky
  • trošku zázvoru
  • 1 lyžička chia semienok
  • šťava z jedného citróna
  • lístky čerstvej mäty

Všetko spolu vymixujte do krémovej konzistencie a podávajte s pár kockami ľadu. Najmä v letnom období to obzvlášť oceníte. 

Nielen zloženie samotného smoothie, ale aj to, kedy si ho doprajete však treba správne načasovať. Hneď po prebudení by ste mali začať s cieleným pohybom. Je len na vás či zvolíte beh, jógu alebo pilates. Následne si po tréningu doprajte daný drink. 

Všetky látky a vitamíny, ktoré sú v ňom obsiahnuté, pomôžu naštartovať látkovú výmenu a spaľovanie tukov. To všetko sa navyše udeje v expresne krátkom čase.

Čítajte tiež: Schudnite do plaviek rýchlo: Zakážte si cukor, dodržiavajte nasledovné rady a s výsledkom budete spokojné

Desiatu treba vynechať, aby telo dostalo priestor spaľovať. Na obed si opäť dajte smoothie a večer ukončite zeleninovým vývarom. Ten si však doprajte maximálne do 18:00. Po tomto čase si už nedávajte žiadne jedlo. Ak sa budete tohto režimu držať 24 hodín, naozaj si ráno budete vychutnávať pohľad na plochšie brucho a oveľa štíhlejší pás.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe