Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham je tŕňom v oku nevesty: Nicola Peltz vedie so svokrou studenú vojnu, prečo sa odrazu nevedia vystáť?

Zahraničné celebrity

Vzťah Nicoly Peltz a Victorie Beckham nabral nový, prekvapivý smer. Údajne si nevedia prísť na meno.

Na jar tohto roka sme boli svedkami prominentnej svadby roka. Svoje "áno" si povedali syn Beckhamovcov a dcéra z miliardárskej rodiny. Téma Brooklyna Beckhama a Nicoly Peltz znova ožila po tom, ako sa objavili informácie o napätých rodinných vzťahoch.

Najnapätejšia situácia má byť medzi Victoriou a manželkou jej syna Brooklyna. Módna ikona a bývalá členka Spice Girls si so svojou nevestou vraj nevedia prísť na meno. Portál Page Six, ktorý priniesol tieto prekvapivé informácie, prirovnal vzťah medzi Victoriou a Nicolou k studenej vojne. 

Prečítajte siVýnimočné šaty na výnimočný deň: Victoria Beckham ohúrila na synovej svadbe nezvyčajným outfitom

"Nemôžu sa vystáť a ani spolu nehovoria," prezradil portálu zdroj, ktorý má blízko k rodine Beckhamových. Situácia podľa neho nebola v poriadku ani pred svadbou. "Príprava na svadbu bola strašná, ich vzťah to dosť naštrbilo," tvrdí zdroj s tým, že Nicola si neželala, aby sa Victoria podieľala na prípravách ich dňa D. "Nechcela, aby (Victoria) o čomkoľvek vedela. Počas celej tejto doby bola ich komunikácia na bode mrazu."

Nicola si teda chcela prípravu celej svadby zariadiť sama, no spor sa po svadbe neskončil, medzi svokrou a nevestou konflikt stále prevláda, dokonca doňho zatiahli aj Brooklyna. "Posledné mesiace spolu nehovoria. Je to kvôli tomu, lebo Nicola žiarli na slávu Victorie. Prekáža jej, koľko pozornosti jej média venujú," uviedol zdroj pre Page Six. 

Prečítajte si: Ľudia im hovorili, že ich vzťah nevydrží: Dnes si Beckhamovci pripomínajú 23. výročie svadby krásnymi vyznaniami

Do toho ešte Beckhamovcov naštvala obálka časopisu Tatler, na ktorej Nicolu otitulovali ako "novú pani Beckham". Brooklyn ju zdieľal na svojom Instagrame.