Presunúť na hlavný obsah

Známa slovenská speváčka prešla premenou ako Kim Kardashian: Kráska si podmaňuje hudobnú scénu

Slovenské celebrity

Je mladá, nespútaná a veľmi talentovaná. Nechýba jej odhodlanie stále na sebe pracovať a tvoriť. Okrem iného má rada experimentovanie podobne ako najvýraznejšia členka klanu Kardashian. Reč nie je o nikom inom, než o Veronike Adamičkovej alias Ronie.

Zamatový hlas speváčky Ronie je na Slovensku čoraz známejší. Mnohí si ho pamätajú ešte z čias, kedy pôsobila v dievčenskej kapele Forsomeone. Cesta jej štyroch členiek sa rozišla v roku 2015. Keďže spev je pre Veroniku kyslíkom - nedokázala by bez neho žiť - vydala sa na sólovú dráhu. 

Ako interpretke sa jej veľmi darí, čoskoro uzrie svetlo sveta jej nový album inšpirovaný érou 2000‘. Ronie má našliapnuté na sľubnú spevácku kariéru, okrem zaujímavého hlasu a hudobného talentu má atypický imidž. Nádherné črty tváre a zvodný mačací pohľad z nej robia jednu z najzaujímavejších slovenských speváčok. 

Prečítajte siJedna z našich najznámejších tréneriek žien: Často prijíma kompliment, že vyzerá ako slovenská Nicole Scherzinger

Veľmi zaujímavé sú i jej vlasové premeny. Zdá sa, Ronie miluje experimentovanie rovnako ako Kim Kardashian.

Prečítajte si: Pred 13-timi rokmi svojím spevom rozplakala Karla Gotta: Dnes je hviezdnou interpretkou a mamou

Tak ako slávna hviezda, aj Veronika prešla z prirodzenej tmavej na platinovú blond, cestičku si však necháva prirodzene tmavú ako Kim, čo platí aj o obočí. Spoločný imidž len zvýrazňuje ich vzájomnú podobu. 

Tiež si myslíte, že Ronie a Kim Kardashian sa na seba podobajú?

spolu hlasovalo 211 ľudí

Áno
13
Nie
198