Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Handbag secrets z Let's Dance: Ema Fajnor, Saša Gachulincová a ďalšie krásky ukázali, čo nosia v kabelkách

Slovenské celebrity

Diana Hágerová, Mirka Dobiš, Veronika Vágnerová, Ema Fajnor i Alexandra Gachulincová. Všetkým týmto známym Slovenkám sme pred tretím živým prenosom tanečnej show Let's Dance nazreli do kabeliek. Tak poďte spolu s nami zistiť, aké sú ich must-have či beauty vychytávky.

FEMINITY TV: Nazrite spolu s nami do kabeliek známych Sloveniek 

 

Poslednú nedeľu prebehlo tretie kolo show Let's Dance, ktoré bolo inšpirované filmom. Tanečné páry vytvorené z celebrít a profesionálnych tanečníkov tak odtancovali skutočne zaujímavé čísla, pričom pastvou pre oči boli aj kostýmy

Ešte pred samotným začiatkom prenosu sme oslovili hneď niekoľko obľúbených krások, ktoré si show prišli pozrieť a ktoré nám s radosťou prezradili, čo ukrývajú vo svojich kabelkách. Prehrajte si video vyššie.  

Diana Hágerová

V listovej kabelke sympatickej moderátorky Diany Hágerovej sa nachádzali tie najnevyhnutnejšie veci ako telefón, kľúče, mini peňaženka a rúž. A ako neskôr moderátorka doplnila, tiež vôňa v cestovnej verzii. 

Mirka Dobiš

Rúž na pery bol must-have produktom aj u stylistky Mirky Dobiš, ktorá na tretie kolo tanečnej show zvolila sýty červený odtieň. Samozrejme, nechýbal ani telefón. 

Prečítajte si: Handbag secrets: Emma Drobná prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke

Veronika Vágnerová

Pery modelky a podnikateľky Veroniky Vágnerovej taktiež zvýrazňoval vysoko pigmentovaný rúž, ktorý mala so sebou. Okrem iného sa vo Veronikinej kabelke ukrýval mobil, maskara, kľúče a vreckovky. 

Ema Fajnor

Influencerka Ema Fajnor si na filmovú epizódu Let's Dance vzala i vatové tampóny, ktoré mala po ruke pre prípad, že by si potrebovala osušiť čelo. Súčasťou obsahu jej kabelky boli ďalej dioptrické okuliare, rúž, parfum, žuvačky a doklady. 

Prečítajte si: Handbag secrets: Čo ukrýva inšpiratívna podnikateľka a odborníčka v beauty oblasti Natália Selveková v kabelke?

Alexandra Gachulincová

Topmodelka Alexandra Gachulincová z agentúry Elite Bratislava mala po ruke viacero beauty vychytávok v podobe leskov, korektoru a vône. Povinnou výbavou bol mobil, kľúče a doklady. 

- Najčítanejšie -