Presunúť na hlavný obsah

Najambicióznejšie ženy, ktoré v živote nehladia na nič, ak idú za svojím: Aj vo vzťahu kladú seba na prvé miesto

Partnerské vzťahy

To, že partnerský život by mal byť o porozumení a rovnováhe pre ne nič neznamená. V prvom rade ide vždy o nich. Seba totiž za každých okolností dávajú na prvé miesto. A ak chcú niečo dosiahnuť, jednoducho idú za tým.

Na prvé miesto vo vzťahu vždy kladú seba

Sú energické, veľmi atraktívne, majú zmysel pre humor a v spoločnosti sú vo všeobecnosti veľmi obľúbené. Čo sa však týka akceptovania zo strany pracovného okolia a vo vzťahoch, tam nie vždy nachádzajú pochopenie. Sú totiž extrémne ambiciózne a prejavuje sa to naozaj intenzívne. Vo všetkom musia byť najlepšie, neznášajú prehru a veľmi ťažko akceptujú názory iných.

Neprehliadnite: Myslela som si, že môj muž je láskou môjho života: Táto jedna udalosť však ukázala, že ho vôbec nepoznám

Keď si niečo zaumienia, idú za tým a nepozerajú sa na to, či pri tom niekomu ublížia. Ich vlastné záujmy sú vždy nadradené nad všetko ostatné. Majú svojský pohľad na veci a veľmi im záleží na tom, aby boli úspešné. Ženie ich dopredu túžba po ocenení. Potrebujú byť neustále obdivované, mať pocit výnimočnosti. Je to pre ne dôležitejšia ako ich vlastný vzťah.

Nezaujímajú sa o pocity a potreby svojej polovičky. Aj v tomto kladú na prvé miesto seba. Je to pre nich skrátka typické. Už tušíte o koho ide? Sú to ženy, ktoré sa narodili v znamení Škorpióna. Majú v sebe veľkú dávku odhodlania, no emocionálne patria medzi mimoriadne chladné.

Mohlo by vás zaujímať: Urobila som všetko, aby som ho potešila: Po rokoch som zistila, že mi vzal všetko a ja som mu to dovolila

Neberú ohľad na muža po svojom boku. Vždy sú ony skrátka prvoradé a to sa nemení. Dokonca ani s príchodom detí. Aj tu sa vo výchove prejavuje ich typická povahová črta. Ak teda dúfate, že sa zmenia, musíme vás sklamať. Deje sa to v značnej menšine.

Vnímate tieto ženy aj Vy rovnako?

spolu hlasovalo 96 ľudí

Áno
78
Nie
18

- Najčítanejšie -