Presunúť na hlavný obsah

Najrozkošnejšie dievčatká nášho showbiznisu: Krásu zdedili po rodičoch, no osobnosť majú vlastnú už teraz

Slovenské celebrity

Tieto malé princezné patria rozhodne medzi najčarovnejšie detičky nášho showbiznisu. Sú krásne, milé a už teraz vidieť, že majú veľké predpoklady stať sa v živote úspešnými.

Aria a Mária Dušička

Pôvabná modelka a podnikateľka Mária Dušička je mamou rozkošného dievčatka Arie. Mária je autentická, jemná, nežná a v čomkoľvek sa objaví zažiari. Preferuje v móde minimalizmus a má neuveriteľný cit pre detaily. Jej dcérka rozhodne zdedila jej jemné črty a skutočne je nádherná. 

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

Známa kráska túži pri nej po jedinom. Vychovať Ariu tak, aby mala dostatok odvahy, sily a sebadôvery, na uskutočnenie všetkých svojich snov.

Lina a Vladimíra Marcinko

Politička Vladimíra Marcinko je čerstvou dvojnásobnou mamou. K dcérke Line pribudol synček Leon, ktorý nádhernú skladačku ich rodiny doplnil. Malá Lina je doslova čarovné dievčatko. Veľké modré očká, blond vlásky z nej robia hotového anjelika. 

Už teraz je však vidieť, že Line nechýba odvaha, veľká dávka energie a je to živé striebro. Jej mama je bojovníčka za spravodlivosť, dobro, má v sebe zdravú dávku sebavedomia a prirodzenosti, čo zrejme okrem krásy bude mať Lina po nej.

Eliza a Soňa Skoncová

Malého pôvabného uzlíčka sa dočkala aj moderátorka, modelka a podnikateľka Soňa Skoncová. Jej synček Robko je tak už veľký brat. Eliza bude mať čoskoro päť mesiacov a vyzerá ako živá bábika. Je neskutočne krásna. Veď zase má byť po kom. A známa Soňa žiari aktuálne viac ako kedykoľvek predtým.

"Eliza nemá mamu len pre seba. Má však oveľa viac. Má brata a jeden pre druhého sú si darom. A po ďalšie má mamu, ktorá je oveľa viac v pohode s dvomi deťmi ako bola len s jedným. Druhý pôrod bol pre mňa akýmsi znovuzrodením pokojnejšej matky."

Prečítajte si: Lásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

"Poviete si, to je jasné, lebo už si profík v prebaľovaní, kŕmení a kúpaní. Ale to nie je dôvod môjho (s)pokojného nastavenia. Pohľad na mojich dvoch potomkov, ktorý sú k sebe tak láskaví, nežní a srší z nich čistá láska ma ubezpečuje, že všetko je v poriadku. Som si istá, že my mamy dokážeme deliť lásku medzi všetky svoje deti a každé jedno z nich milovať celým svojim srdcom. Iní zase hovoria, že láska sa nedelí, ale násobí. Nech je to akokoľvek, ja som vďačná, že aj keď mám len jednu náruč, tak dokážem objať obidvoch naraz," napísala krásne vyznanie Soňa na sociálnej sieti.