Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení patria medzi najobľúbenejšie: Nielen zmysel pre humor a citlivosť ich robia výnimočnými

Partnerské vzťahy

Ľudia ich vnímajú veľmi pozitívne a všade, kde sa objavia upútajú. Svojou autenticitou charizmou a zmyslom pre humor. Ktoré ženy patria medzi hotové zlatíčka?

Fascinuje ich chuť zmyselnosti, majú rady spontánnosť

Mimoriadne spoločenské, aktívne, akčné, vtipné a dobrosrdečné. Všade, kde sa objavia rozdávajú okolo seba dobrú náladu. Podľahnúť ich čaru tiež nie je náročné, nakoľko ich úsmev pôsobí ako magnet. Vďaka akejsi rozkošnej úprimnosti a sebadôvere si každého ľahko získajú na svoju stranu. Hovoríme o ženách v znamení Strelca. Práve tie patria vo všeobecnosti medzi najobľúbenejšie. 

Neprehliadnite: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Sú energické, divoké a majú skutočne dobrodružnú povahu. Takisto im nechýba odvaha a všetko chcú v živote preskúmať. Sú však aj veľmi citlivé a empatické. To, čo si na nich ostatní cenia je aj ich úprimnosť. Skrátka u nich platí, že čo majú na srdci, to aj na jazyku.

Svet klamstiev a nejakých intríg nedokážu vystáť. Tieto hry naozaj nemusia a vyhýbajú sa im vo veľkom. Majú rady spontánnosť a nechcú sa viazať žiadnymi zaužívanými rituálmi. Fascinuje ich chuť zmyselnosti, čo ocenia najmä muži, ktorí sa po ich boku nudiť určite nebudú. Je však ťažké získať ich, pretože partnera si cielene vyberajú samy.

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Potrebujú po svojom boku niekoho, kto bude ich oporou, zároveň bude spoločenský, inteligentný, ale aj prispôsobivý a schopní oceňovať ich kvality. Preto skutočnú lásku veľmi dlho hľadajú. Ak sa to však podarí, takmer vždy je to osudové.

- Najčítanejšie -