Presunúť na hlavný obsah

Karin Haydu odhalila tajomstvo svojej mladosti: Vďaka tomuto vyzerá aj v 46-tke ako sestra svojej dcéry

Slovenské celebrity

Táto žena je nielen veľmi talentovaná, ale rokmi zreje do krásy. Obľúbená herečka a moderátorka Karin Haydu, odhalila tajomstvo svojho bezchybného vzhľadu. Ako to robí, že pôsobí ako sestra svojej dcéry?

Jej tajomstvo ako byť fit a vo forme je pritom úplne jednoduché

Sympatická moderátorka Karin Haydu vyštudovala herectvo a do povedomia ľudí sa dostala nielen vďaka divadelným hrám Mizantrop či Traja v polievke, ale preslávila ju aj televízia. Viac ako 9 rokov sa podieľala na tvorbe úspešnej relácie Čo dokáže ulica, pamätať si ju môžete zo seriálov Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade, Búrlivé víno, Chlapi neplačú a mohli by sem pokračovať.

Čítajte viac: VIDEO: Róby Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Nádherná Michaela Kocianová, okúzľujúca Daniela Peštová a ďalší

Hráva aj v Slovenskom národnom divadle v Bratislave, v divadle La Komika a v divadle West. Na konte má množstvo úspechov a talent v sebe nezaprie. No a hoci oslávila 46 - tku, vyzerá ako lepšie ako niektoré o generáciu mladšie kolegyne. Karin je akčná, energická, nespútaná a odvážna. Je mamou dospelej dcéry a jasným dôkazom toho, že ženy zrejú do krásy. 

 

Keď totiž fanúšikov poteší fotkou s dcérou Vanesou je jasné, že podoba sa nezaprie. Zároveň však možno bez preháňania konštatovať, že vyzerajú skôr ako kamošky, či sestry, než mama s dcérou. 

Z nášho pohľadu známa kráska nikdy nevyzerala lepšie ako teraz. Aj ona však veľmi dobre vie, že nič nie je zadarmo. Karin na sebe skutočne tvrdo maká. Aj napriek tomu, že miluje dobré a kvalitné jedlo, vyzerá skvele, hoci si to, na čo má chuť neodopiera. Jej tajomstvo ako byť fit a vo forme je pritom úplne jednoduché. 

"Radšej viac makať ako menej papať. Už tomu pomaličky prichádzam na chuť."

 

Poctivo cvičí pod vedením trénera, pričom nedá dopustiť na kombináciu silového tréningu s kardiom. Nemusíte sa teda vôbec trápiť hladom, len treba do života zaradiť viac pohybu, smiechu a lásky. To všetko má totiž veľký vplyv na to ako vyzeráme. Len my ženy na to mnohokrát zabúdame.

Neprehliadnite: VIDEO: Víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Do sveta mieria nové tváre zo Slovenska a Česka!

 

- Najčítanejšie -