Presunúť na hlavný obsah

Sexi korzety aj návrat minimalizmu: Čo bude definovať jesennú módu tejto sezóny?

Móda

Minimalistická, comfy aj chic. Presne taká bude jeseň v uliciach. Ak patríte k milovníčkam módy, inšpirujte sa, čo implementovať do šatníka.

Viete, aké sú kľúčové trendy na jeseň, ktoré treba poznať už teraz? Nebude to všetko len o samotných kúskoch, ale aj o tom, ako ich viete nosiť. Do módy sa totiž vracia zmysluplnosť, autenticita a jemnosť. Skrátka elementy, ktoré zvýšia aj vaše sebavedomie. Dôraz sa bude klásť na kvalitu materiálov a detaily, ktoré povýšia vždy styling na iný level. 

Nádych pánskeho looku

Klasické jeansy sú niečím, čo by mala mať v šatníku každá žena. Avšak, aktuálne sa veľkej popularite tešia najmä ich oversized verzie. Tie sú maximálne pohodlné, ale aj veľmi štýlové. Vždy pri nich však myslite na to, že ich treba kombinovať so subtílnym vrchom. 

Inšpirujte sa: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Jedine tak dosiahnete vyváženosť a proporčný balance. Biela košeľa je klasika, ale dokážete sa tiež pekne vyhrať s tým, ako si ju oblečiete. A rada na záver: Podpätky sú v tomto prípade must-have.

Rafinovaná elegancia

Simplicizmus s dávkou tajomna a rafinovanosti. Presne takýto dojem zanecháte, pokiaľ siahnete po transparentných šatách a dokombinujete ich so správnymi prvkami. Veľmi IN bude hnedá, koňaková a tóny champagne. Zlaté náušnice, či výraznejšie náramky sú niečím, čo dodá perfektnú záverečnú bodku celému stylingu. 

Comfy ležérnosť

Kožené bundy, či saká sú tiež na jeseň nevyhnutnosťou. Ich veľkou výhodou je, že ich skutočne dokážete krásne skombinovať takmer s čímkoľvek.

Mohlo by vás zaujímať: Topánky, ktoré si treba zaobstarať v predstihu: Tieto kúsky budú na jeseň hitom

Či už siahnete po mini šatách, slip dress, sukni alebo denime, vždy to bude vyzerať dobre. Držte sa však pravidla, že v tomto prípade sa oplatí investovať do kvality.

Trendy korzety

Odhliadnuc od toho, že nadčasovosť je v móde už nejaký čas, keďže sme mnohí prešli uvedomelejšiemu prístupu k obliekaniu, korzet je kúskom, ktorý treba do šatníka implementovať. Opäť by to mal byť jeden z tých investičných kúskov, čiže na kvalite nešetrite. Je totiž všestranný, sexi a chic.

- Najčítanejšie -