Presunúť na hlavný obsah

Táto jedna aktivita vám pomôže k sexi krivkám: Musíte sa jej však venovať poctivo, každý deň 20 minút

Chudnutie a diéty

Túžba po krásnom tele je hádam zakorenená v každej jednej žene. Tlak okolia je v tomto smere neúprosný. Pokiaľ aj vy bojujete s tým, že sa neviete nejako k spokojnosti s vlastnou figúrou dopracovať, skúste jednu aktivitu, ktorá vám pomôže.

Najlepšie cvičenie je to, ktoré skutočne robíte

Nikdy ste neboli fanúšičkou behu? Chystáme sa zmeniť váš názor. Ide totiž o aktivitu, ktorá v priebehu mesiaca dokáže premeniť vaše telo na nepoznanie. Stačí vám dvadsať minút denne a naozaj uvidíte krásne výsledky. Bez ohľadu na vaše tréningové obmedzenia, behať môžete stále. To je jedna z prvých výhod pre zaneprázdnené ženy, ktorým sa zdá, že iné cvičenia alebo hodiny nedokážu prispôsobiť svojmu životnému štýlu. A pamätajte: Najlepšie cvičenie je to, ktoré skutočne robíte.

Neprehliadnite: Toto s vaším telom dokáže urobiť 100 drepov denne počas jedného mesiaca: Nielen krajší zadok, ale oveľa viac

Hovorí sa, že beh je kráľom kardia. Zakaždým, keď bežíte váš mozog pumpuje endorfíny a endokanabinoidy. Z chemického hľadiska sa endokanabinoidy, ktoré telo produkuje počas behu, až tak nelíšia od chemickej látky, ktorá mení náladu - THC.

Čiže, ak sa na to odhodláte rozhodne budete aj lepšie naladení a pocit šťastia vás bude sprevádzať počas dňa. Avšak nejde len o psychickú pohodu, ktorú si takto viete z dlhodobejšieho hľadiska navodiť. Na samotnú figúru má už 20 minút denne neuveriteľný vplyv. 

Pri behu vlastne zaťažujete všetky najväčšie svaly tela a prospieva to vnútorným a vonkajším stehnám, zadku, hamstringom a lýtkam. Je to ako niekoľko sérií tréningov nôh v jednom. Takisto nepracujete len s priamym brušným svalom, ale aj s hlbšími svalmi tela vrátane šikmých svalov, priečnych brušných svalov, rovnako má beh pozitívny vplyv na stabilizáciu chrbtice.

Ideálne je ak zvolíte 4 krokové tempo. To znamená, že prvých 5 minút idete rýchlou chôdzou, ďalších 5 minút šprint, opäť 5 minút rýchla chôdza a na záver 5 minútový šprint. Takto dokážete spáliť najviac kalórií. Pokiaľ chcete, aby ste dosiahli viditeľné výsledky čo najskôr, implementujte do jedálnička pár zložiek. Podporia proces rýchlejšieho spaľovania.

Vysoko kvalitné spaľovače tukov:

  • kofeín
  • výťažky zo zeleného čaju
  • štipľavé papriky
  • vitamín D
  • glukomanán
  • extrakt zo zelených kávových zŕn

Čítajte tiež: VIDEO: Najlepšie cviky na spaľovanie tukov: Ak chcete dosiahnuť ideálne miery, riaďte sa týmito radami trénera

- Najčítanejšie -