Presunúť na hlavný obsah

Clooneyovci patria medzi najopatrnejších slávnych rodičov: Žijú bez sociálnych sietí a paparazzi ich dvojičky takmer nevidia

Zahraničné celebrity

Hollywoodsky herec George Clooney a právnička Amal, ktorá nesie jeho priezvisko, sú rodičmi dvoch detí - Elly a Alexandra. Majú šesť rokov a hoci sú manželia pravidelne v hľadáčiku paparazzov, fotografi "majú šťastie" na dvojičky len ojedinele. Clooneyovci totiž patria medzi najopatrnejších slávnych rodičov.

V lete 2017 sa z Georga a Amal stali rodičia. A to hneď dvojnásobní. Mali totiž šťastie na dvojičky. Dievčatku, ktoré prišlo na svet dve minúty po bratovi, vybrali meno Ella a chlapcovi Alexander. "Jedno (dieťa) vyzerá ako jeho matka, druhé je zasa obrazom svojho otca," povedal magazínu People Clooney, keď mali dvojičky rok. 

Hollywoodsky herec s odstupom ďalšieho roka tiež prezradil, že Alexander miluje autá a Ellu nazval "malou fashionistkou". A práve Ella je v jeho očiach celá mama. "Má veľké, prekrásne oči… Je neuveriteľná," dodal.

"Alexander sa miluje smiať a Ella je veľmi vážna. Vždy dáva pozor, aby všetci hrali podľa pravidiel." George Clooney o deťoch (The Guardian, 2021).

Clooneyovci hovoria o deťoch málokedy. A ešte zriedkavejšie sa s nimi ukazujú na verejnosti, pretože veľmi dobre vedia, že paparazzi striehnu na každom rohu. Clooney dokonca formou otvoreného listu aj v mene manželky požiadal médiá o to, aby nezverejňovali tváre ich dvojičiek. "Som mediálne známa osoba a akceptujem častokrát rušivé fotografie ako súčasť ceny, ktorú platím za to, že robím svoju prácu. Naše deti sa k ničomu takému ale nezaviazali," stálo v spomenutom liste. 

Mohlo by vás zaujímať: Syn Johnnyho Deppa má 21 a nežije sociálnymi sieťami. Po sláve netúži. V čom je podobný svojmu otcovi?

Bulvárni fotografi však prianie páru nerešpektujú a tváre Alexandra a Elly naďalej fotografujú. Clooneyovci sa svoje malé deti snažia uchrániť od mediálnej a celkovo verejnej pozornosti i tým, že nemajú sociálne siete. Ani Georga, ani Amal a rovnako ani ich dvojičky nenájdete na Instagrame. Všetko to sú len účty, ktoré založili ich fanúšikovia. 

Neprehliadnite: Ako sa zmenili deti Michaela Jacksona? Z jeho dcéry vyrástla neprehliadnuteľná módna ikona

Obľúbení manželia sa i preto radia medzi tých najopatrnejších. Vedia, čo masívna mediálna pozornosť prináša a niet sa čomu diviť, že od nej chcú ušetriť svoje ratolesti.     

- Najčítanejšie -