Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sa riadia viac intuíciou ako rozumom: Vďaka tomu majú naozaj šťastné vzťahy

Partnerské vzťahy

Väčšinou sa na intuíciu spoliehajú skôr ženy ako muži. No nájdu sa aj výnimky. A práve daní chlapi majú oveľa šťastnejšie a vyrovnanejšie vzťahy.

Keď sa vo vzťahoch riadite svojím vnútrom, môže vás to priviesť k skutočnej láske 

Čo sa týka inštinktov a intuície, väčšinou im dôverujú skôr ženy, ale nájdu sa aj výnimky u mužov. A áno, spoliehajú sa v tomto smere na to aj v oblasti srdcových záležitostí. Ono to vlastne nie je nič nepochopiteľné, intuícia je získaná zručnosť, ktorú si každý môže osvojiť praxou. Nie je to niečo, čo buď máte, alebo nemáte. Platí však, že keď sa vo vzťahoch riadite svojím vnútrom, môže vás to priviesť k skutočnej láske a preč od nesprávnych partnerov.

Neprehliadnite: Pred svadbou mi zatajil jednu vec, ktorú som mala právo vedieť: Po svadbe som urobila niečo, čo mnohé iné ženy nie

Práve toto si veľmi dobre uvedomujú muži narodení v znamení Panny a Rýb. Oni sa nechávajú vo vzťahoch orientovať tým, čo im našepkáva vnútorný pocit. Naučili sa skrátka dôverovať svojej intuícii a pomáha im to najmä v emocionálnom zbližovaní sa fungovaní so svojou polovičkou.

Mohlo by vás zaujímať: Mala to byť oslava zásnub: Z ničoho nič sa na nej objavil môj prízrak z minulosti a ja som ostala v šoku

Vo všeobecnosti je známe, že práve daní chlapi majú najšťastnejšie, vyrovnané a najharmonickejšie zväzky vôbec. Vedia kedy čo povedať, cítia blízkosť toho druhého a zároveň aj to, kedy sa majú stiahnuť. Dokonca existujú dôkazy, že vnútorný pocit je dobrým pomocníkom pri rozhodovaní o konkrétnych situáciách, čo tiež využívajú. Zároveň vďaka tomu získavajú aj väčšiu mieru slobody a uvoľnenosti. Nie sú upätí a žijú tak podľa vlastných predstáv.

Riadite sa v živote intuíciou?

spolu hlasovalo 94 ľudí

Áno
87
Nie
7

- Najčítanejšie -