Presunúť na hlavný obsah

Beauty secrets: Influencerka, blogerka a mama Nikoleta Macháčová prezradila svoju beauty rutinu

Feminity TV

Obľúbená a krásna influencerka, blogerka a mama Nikoleta Macháčová sa roky pohybovala vo svete modelingu, veľa cestovala, no teraz sa venuje najmä rodine. Na sociálnych sieťach je známa svojou autenticitou, príjemným vystupovaním a inšpiratívnymi outfitovými kreáciami. Ako vyzerá jej beauty rutina?

Obľúbená a inšpiratívna Nikoleta Macháčová sa dlho pohybovala v modelingovom svete a hoci ten aktuálne vymenila za rolu mamy, pozná skutočné beauty vychytávky. A buďme k sebe úprimné, tipy od modeliek sa vždy zídu. Aj preto nás zaujímalo ako vyzerá jej bežná beauty rutina. 

Ako vyzerá tvoja beauty rutina? 

Moja skin care rutina sa trošku líši ráno a večer. Každé ráno si pleť očistím s čistiacim gélom Hydropeptide, následne aplikujem tonikum Hydraflora a na záver svojej pleti doprajem elixír, vo forme séra zvaný Hydrostem, na intenzívne obnovenie pokožky (všetko od značky Hydropeptide). Nakoniec (na čo sa musím priznať veľmi často zabúdam, ale NEMALA BY SOM) hlavne počas slnečných dní je nutná aplikácia SPF krému. 

Každý večer si odlíčim pleť od make-upu, očistím s čistiacim gélom, aplikujem tonikum a na záver ešte Komplex alfa- a beta-hydroxikyselin 8%, ktorý minimalizuje póry, rozpúšťa čierne bodky a zabraňuje tvorbe akné.  

Pre mňa tieto produkty fungujú dokonale, ale každý sme jedinečný a individuálny, takže vy možno budete potrebovať inú domácu starostlivosť. Preto sa neváhajte obrátiť na odborníkov v danej oblasti, ktorí vám naordinujú na mieru to najlepšie pre vašu pleť. 

Ak ste z Prahy, tak Vám vrelo odporúčam Impera beauty kliniku, kde práve mne nastavili túto domácu starostlivosť. Snažím sa ju pravidelne navštevovať a absolvovať rôzne procedúry, ktoré sú perfektným doplnkom k domácej starostlivosti. Napríklad si neviem vynachváliť peelingové ošetrenia, ktoré mi krásne naboostovali pokožku. Ale úplným základom je pravidelné čistenie pleti - každý deň ráno aj večer. 

Inšpirujte sa: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Takisto sa snažím boostovať telo aj zvnútra pomocou výživových doplnkov ako napríklad kolagénom Jalupro,  ktorý obsahuje aminokyseliny. A takisto netreba zabúdať na dostatočný prísun tekutín! Čistá voda slúži nielen pre správne fungovanie nášho tela, ale takisto pomáha hydratovať pokožku, ktorá je vďaka nej oveľa krajšia.  

Na čo si v tomto smere najviac potrpíš? 

Základ je určite každodenné čistenie pleti ráno aj večer. Čo sa týka denného make-upu, tak od kedy som sa stala mamou sa moja líčiaca rutina “trošku” zmenila.

Prečítajte si: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy

Ale aby som sa cítila príjemne v “svojej koži” tak zjednotená pleť a upravené obočie sú must have. Nedám dopustiť na formovací vosk na obočie od Farmasi, ktorý ho naozaj krásne vyformuje.