Presunúť na hlavný obsah

Jarné SOS: Tieto ošetrenia doprajte pleti ešte pred letom, pokožku vyživia, zjednotia a eliminujú všetky nedostatky

Krása

Teraz je čas začať sa zaujímať o ošetrenia, ktoré dostanú pleť dokopy ešte pred letom. Tieto robia malé zázraky a navyše sú aj extrémne príjemné.

Hydropeptide: Dokonalý booster pre pleť

Hydropeptide je kompletné ošetrenie s peptidovým účinkom až na bunkovej úrovni DNA. Vďaka svojej sile vo výraznej miere redukuje vrásky, pomáha pri hyperpigmentácii a je ideálne pre ženy, ktoré majú pocit, že strácajú objem v tvári. Patentovaný vitamín C dodáva pokožke potrebný kolagén na spevnenie, pôsobí liftingovo a tiež je skvelým pri eliminácii pigmentových škvŕn.

Inšpirujte sa: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Je to vlastne spojenie peptidov, antioxidantov, protizápalových látok, rastlinných živín a prírodných zložiek pre dosiahnutie krásnej pokožky v krátkom čase. 

Air IN: Eliminácia vrások a prežiarenie

Na elimináciu vrások a celkové prežiarenie pleti je Air in ako stvorený. Ide o najmodernejšiu patentovanú bezinjekčnú mezoterapiu. Je to vlastne akási neinvazívna a bezbolestná vzduchová ihla.

Systém Air In využíva silu 2 aplikátorov, vysoko-tlakového, ktorý pomáha vstrebávaniu aktívnych zložiek do pleti a účinného ultrazvuku, ktorý zložky aktivuje. Je výbornou voľbou pri problematickej pleti s akné, vráskami, ale aj na samotné riešenie príčin starnutia. 

BioRePeel: Omladenie a potlačenie známok starnutia

Ošetrenie BIOREPEEL Cl3 je obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií. Čiže pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú podstúpiť injekčnú revitalizáciu je to perfektná cesta. Rovnako je plusom, že pri samotnej aplikácii nebudete cítiť pálenie, štípanie ani pocit suchej a stiahnutej pokožky.

Prečítajte si: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy

BioRePeel skrátka bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, pigmentáciám, ale poradí si aj v boji s akné. Rovnako prostredníctvom kolagénového boosteru, zmesi antioxidantov dokáže potláčať známky starnutia. Čiže aj keď máte drobné vrásky, dodá pleti všetko, čo potrebuje.