Presunúť na hlavný obsah

Najväčší sebci podľa znamenia: Kto v tomto vedie nelichotivé prvenstvo?

Partnerské vzťahy

V každej situácii myslia v prvom rade na seba. Iné ich nezaujíma. Až keď majú naplnené vlastné potreby, začínajú sa zaujímať o okolie. Kto patrí do kategórie extrémnych sebcov?

Každý z nás v sebe nesie dávku sebectva. Avšak problém nastáva, keď sa milujeme natoľko, že odmietame myslieť na niekoho iného, ​​len na osobu, ktorú vidíme v zdrkadle. Toto sú narcisti. Pozrite sa, kto sa do tejto nelichotivej kategórie radí. 

Býk

Ľudia narodení v znamení Býka si myslia, že sa nikdy nemôžu mýliť. Toto hviezdne znamenie vôbec neznesie kritiku, pretože pevne verí v myšlienku, že nič nemôže byť také úžasné ako oni. Majú tendenciu vyhľadávať priateľov a milencov, ktorí sú v poriadku s tým, že sú ovládaní. Častejšie uvidíte Býka, ako šéfuje ľuďom, aby plnili svoje príkazy.

Mohlo by vás zaujímať: Nasťahovala som si ho do bytu: Po čase som si začala všímať veci, ktoré som predtým cez ružové okuliare nevidela

Aj keď to nevychádza z jeho pozície. Vedia byť aj veľmi drzí, najmä pokiaľ veci nejdú tak, ako si to oni zaumienia. Najhoršou črtou je, že skutočne s ľuďmi veľmi manipulujú. 

Škorpión

Škorpióni nemôžu byť v žiadnom vzťahu, nad ktorým nemajú plnú kontrolu. Myslia si, že každý v ich živote im niečo dlží. Narcizmus Škorpiónov, možno tolerovať, pokiaľ ich ľudia skutočne milujú. Ale keď sa im nikto zlomí srdce, stanú sa z nich extrémne nepríjmení jedinci. Hovori čokoľvek, čo ich napadne, bez toho, aby mysleli na to, ako zle by sa ten druhý mohol cítiť.

Vodnár

Vodnári majú pocit, že sú nezávislé, slobodné a nikým nespútané duše. Žiaľ, ich snaha o nezávislosť ich priviedla k tomu, že sa stávajú maximálne sebeckými voči okoliu a aj svojim najbližším. Vodnár netrávi chvíľku dňa premýšľaním o nikom inom, ako o sebe. 

Neprehliadnite: Sestra potrebovala po rozvode pomoc: Ubytovala som ju u seba a na oplátku mi zničila vzťah s priateľom

Čokoľvek robia, robia to pre svoje pohodlie. Ich úplná ignorácia pocitov a emócií iných, z nich robí najsebeckejšie znamenie zverokruhu.