Presunúť na hlavný obsah

Princezná Charlotte má budúcnosť jasne zadefinovanú: Toto ju v živote čaká a svoje smerovanie si určuje už teraz

Zahraničné celebrity

Život princeznej Charlotte je od útleho detstva pod drobnohľadom médií. Už keď sa narodila budúcnosť mala jasne zadefinovanú. Čo princeznú čaká?

Už teraz je reprezentatívna a v mame má veľký vzor

Už keď sa narodila, bola pod absolútnym drobnohľadom médií, tak ako všetky kráľovské deti. Ich výchova totiž podlieha prísnemu protokolu a pravidlám. U princeznej Charlotte však boli niektoré veci brané ešte prísnejšie, nakoľko je dievča a musí byť na verejnosti vždy taktná. Množstvo ľudí rozkošnú princeznú prirovnáva k princeznej Diane. 

Nielen kvôli podobným črtám tváre, ale najmä vďaka jej empatii. Začalo to tým, keď spontánne vonku objala ženu na invalidnom vozíku.

Charlotte je skutočne mimoriadne empatická, dobrosrdečná a láskavá. No tiež v sebe nezaprie akčnosť a veľkú dávku odhodlania, rovnako ako to mala jej babička. Je veľmi sebavedomá a zo všetkých detí princa Williama a Kate najtaktnejšia. Vie, kedy a čo má povedať a rovnako už aj v spoločnosti pôsobí reprezentatívne a ako dáma. 

Mohlo by vás zaujímať: Mama vojvodkyne Kate vyzerá ako bohyňa: Má po šesťdesiatke, no tehličky na brušku

Odmalička sa učí angličtinu, španielčinu, francúzštinu a taliančinu. Tiež má neustále lekcie, počas ktorých sa jej prejavom dopodrobna zaoberajú jazykové lektorky. Toto všetko začalo, už keď mala 6 mesiacov. 

Čo sa týka jej smerovania, hoci je po svojom otcovi v nástupníckej línii na trón až druhá, jej samej by sa to veľmi páčilo. Veľkým vzorom pre ňu totiž bola jej prababička, kráľovná Alžbeta II.. Zo všetkých detí mala práve Charlotte s ňou najkrajší vzťah a bolo medzi nimi špeciálne puto. 

Čítajte tiež: Keď mal princ William krátku pauzu s Kate, pokúšal sa chodiť s touto ženou: Odmietla ho, potom bola hosťom na jeho svadbe

Postupne ako bude rásť by sa mala venovať charitatívnej činnosti, starostlivosti o opustené ženy a ženy s deťmi v núdzi. Bude takisto dohliadať na prácu v nemocniciach. Ak by sme to mali zhrnúť, ide vlastne o veci, ktoré má na starosti jej mama. Uvidíme, či sa práve v tomto princezná nájde a či ju to bude napĺňať. Predpoklady na to určite má!