Presunúť na hlavný obsah

Nový priateľ speváčky Shakiry: Jej srdce si získal najžiadanejší fešák z obľúbeného seriálu Emily v Paríži

Zahraničné celebrity

Shakira údajne randí s Lucienom Laviscountom z populárneho seriálu Emily v Paríži. Stretli sa na natáčaní jedného z jej hudobných videí, slovo dalo slovo a našli vraj jeden v druhom zaľúbenie. Je to čerstvé a Shakiru vraj v tomto veľmi pozitíve prekvapil.

Nový muž v jej živote?

Ako informuje zdroj pre magazín Marie Claire, speváčka Shakira prejavila po nepeknom rozchode s jej bývalým priateľom a otcom jej detí, Gerardom Piquém, záujem o iného muža. Má ním vraj byť známy herec z obľúbeného seriálu Emily v Paríži, Lucien Laviscount. 

Mohlo by vás zaujímať: Dvojnásobná mama Shakira nebola nikdy viac sexi: Kolumbijská diva provokuje ukážkovým telom!

Stretnutie na pľaci 

Spojila ich práca, konkrétne natáčanie jedného z hudobných videí speváčky: „Nezáväzne sa s ním stretáva, prebehla medzi nimi chémia, keď natáčali videoklip k skladbe Punteria, singla zo Shakirinho posledného albumu, na ktorom spolupracuje so speváčkou Cardi B,“ prehovoril zdroj. 

Vraj začínajú byť zamilovaní 

Podľa slov zdroja bola Shakira príjemne prekvapená tým, aký bol Lucien očarujúci a zábavný. Iný zdroj zase prezradil, že sa medzi sebou akoby doťahovali, hrali a vraj začínajú byť do seba skutočne zamilovaní. 

Čítajte tiež: Po úspechu v seriáli Emily in Paris sa možno stane novým Jamesom Bondom: Lucien Laviscount má našliapnuté na kariéru snov

Romantika si nemohla vybrať lepší čas 

Podľa viacerých nemohla romantika do života Shakiry prísť v lepšom čase než práve teraz, vzhľadom na nie tak dávny medializovaný rozchod s otcom jej detí a údajné obvinenia z daňových podvodov, ktorým čelila a musela aj právne riešiť: „Rozchod medzi Shakirou a Piquém bol všetko možné, len nie hladký, okolo sa vznášali obvinenia, že ju podviedol so svojou teraz už priateľkou. Ale posunula sa ďalej a cíti sa lepšie ako kedykoľvek predtým,“ prezradil ďalší zdroj.

Neprehliadnite: Shakira prehovorila o obeti, ktorú podstúpila pre 11-ročný vzťah so slávnym futbalistom: Ten ju napokon vymenil za mladši

Čas však ukáže, či ide len o chvíľkovú zamilovanosť alebo to prerastie do niečoho oveľa vážnejšieho. 

Páčil by sa vám pár v zložení Shakira a Lucien Laviscount?

spolu hlasovalo 176 ľudí

Áno
139
Nie
37