Presunúť na hlavný obsah

Shakira prehovorila o obeti, ktorú podstúpila pre 11-ročný vzťah so slávnym futbalistom: Ten ju napokon vymenil za mladšiu

Zahraničné celebrity

Speváčka Shakira prehovorila o svojom vzťahu so slávnym futbalistom, Gerardom Piquém a predovšetkým o obeti, ktorú pre neho podstúpila. Napriek tomu, ako vieme, ju napokon vymenil za mladšiu, a jej kým nás smrť nerozdelí, sa nakoniec nekonalo, hoci naň verila.

Pre túto lásku obetovala veľa

Speváčka Shakira prehovorila v nedávnom rozhovore pre magazín The Sunday Times o svojom dlhoročnom vzťahu so slávnym futbalistom Gerardom Piquém. Tento jej vzťah mal vraj obrovský vplyv na jej kariéru: „Na dlhú dobu som odložila kvôli Gerardovi svoju kariéru, aby mohol hrať futbal. Pre túto lásku som obetovala veľa,“ prezradila. 

Mohlo by vás zaujímať: Milióny mužov by im zniesli modré z neba, tí vlastní ich podviedli: Tieto svetoznáme krásky zranila partnerova nevera

Nie všetky lásky končia kým nás smrť nerozdelí 

Slávny pár sa zoznámil ešte v roku 2010 pri natáčaní videoklipu k legendárnej piesni „Waka Waka (This Time for Africa)“ a svoj vzťah verejne potvrdili v roku 2011. Majú spolu dve deti, synov Milana a Sashu. V júni 2022 oznámili svoj rozchod a vydali spoločné vyhlásenie, ale tým sa ich príbeh neskončil. Nasledovali obvinenia z nevery, ktoré sa potvrdili a napokon pomsta speváčky cez novú pieseň, ako prezentovali médiá. Nuž nie všetky lásky končia frázou „kým nás smrť nerozdelí“.

Čítajte tiež: Hviezdne páry, ktoré prekonali neveru a stále sú spolu: Toto je ich recept ako sa cez to preniesť

V šťastný koniec, v ktorom aj vyrastala, verila 

Napriek tomu Shakira priznala v rozhovore aj to, že na šťastný koniec v tomto vzťahu verila: „Mojou prioritou bol môj domov, moja rodina. Verila som v „kým nás smrť nerozdelí“. Verila som tomuto snu. Moji rodičia sú spolu, neviem, 50 rokov a milujú sa ako prvý deň, láskou, ktorá je jedinečná a neopakovateľná, takže viem, že je to možné. Je to to, čo som chcela pre seba a svoje deti, ale nestalo sa tak,“ cituje ju magazín Marie Claire.

Láska áno, manželstvo nie 

No hoci chcela lásku a rodinu, ešte v roku 2020 prezradila, že manželstva sa bojí: „Aby som povedala pravdu, manželstvo ma desí. Nechcem, aby ma videl ako manželku. Bola by som radšej, keby ma videl ako svoju priateľku. Jeho milenka, jeho priateľka. Je to ako malé zakázané ovocie, viete? Chcem ho držať v strehu. Chcem, aby si myslel, že všetko je možné v závislosti od jeho správania,“ prekvapila týmito slovami o manželstva. 

Neprehliadnite: Najdlhšie vzťahy slávnych celebrít: Tieto manželstvá fungujú už roky a toto ich spája

Čo dodať? Prajeme Shakire, aby si ju láska ešte v živote stretla.