Presunúť na hlavný obsah

5 úžasných beauty tipov, ktoré by ste si mali osvojiť od Kylie Jenner: Je dôležité starať sa o seba, no treba sa držať týchto zásad

Zahraničné celebrity

Vyzerá skvele a snaží sa ženám pravidelne ukazovať ako sa udržiavať vo forme. A to sa týka nielen tela, ale aj beauty rutiny.

Kylie Jenner, najmladšia členka klanu Kardashian-Jenner, je pre mnohých inšpiráciou. Je známa svojou bezchybnou pleťou a dokonalým telom, pričom niektoré svoje tipy vrámci starostlivosti rada zdieľa. Tieto posunú vašu hru krásy o niekoľko stupňov vyššie. 

1. Dodržiavajte svoju rutinu starostlivosti o pleť každý deň

Kylie sa radšej drží jednoduchšej rutiny starostlivosti o pleť, ktorú je o to ľahšie dodržiavať každý deň. Deň  začína tzv. CTM (čistenie, tónovanie a hydratácia) a vždy si poctivo nanesie opaľovací krém na tvár a ruky. Tiež obhajuje, aby ste sa na konci dňa odlíčili aj keď ste unavené. Je to základ toho ako sa vyhnúť zanesenej a aknóznej pleti. 

2. Nanášajte svoj hydratačný krém štetcom

Hydratačný krém sa radí medzi jej naobľúbenejšie produkty. Kylie dokonca vždy nosí jeden v kabelke, aby udržala svoju pokožku hydratovanú a zvlhčenú po celý deň.

Odporúča však nanášať hydratačný krém štetcom, pretože ručné aplikovanie produktov môže spôsobiť zbytočné ťahanie, čo neskôr vedie k jemným linkám alebo vráskam.

3. Pred podkladovou bázou aplikujte rozjasňovač

Jej tajný tip je aplikovať highlighter pred podkladovou bázou. Toto zmenené poradie dodá vašej pokožke žiaru zvnútra a pleť bude vyzerať oveľa sviežejšie. Podľa nej sú hlavnými oblasťami, ktoré treba zdôrazniť, vaše lícne kosti, špička a koreň nosa, oblasť pod bradou. 

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná plastických operácií. Známa celebrita ich mala podľa odborníkov absolvovať desiatky

4. Používajte navlhčenú kozmetickú hubku na fixovanie make-upu

Toto je tip, ktorý odporuča nielen Kylie, ale aj vizážisti z celého sveta. Na zafixovanie make -upu použite vlhkú kozmetickú hubku, ktorá vám dodá prirodzený vzhľad a zabráni tomu, aby sa váš make-up zlial dokopy. Pokiaľ používate aj púder, urobte to až po jeho aplikácii. Verte, že pekný a zjednotený look vám vydrží oveľa dlhšie.

5. Pravidelné cvičenie ako cesta k TOP figúre

Kylie je aj v rámci fitness rutiny naozaj konzistentná. Začleňuje do nej rôzne cvičenia, vrátane silového tréningu, kardio cvičenia a cvikov na flexibilitu. Jej záväzok k dôslednosti je kľúčový, pretože pravidelné cvičenie nielen pomáha pri regulácii hmotnosti, ale podporuje aj celkové zdravie.

Udržiavanie zdravého tela nie je len o strave a cvičení, duševná pohoda hrá rovnako dôležitú úlohu. Preto kladie veľký dôraz na zvládanie stresu a starostlivosť o seba, čo je kľúčový aspekt, ktorý sa pri hľadaní kondície často prehliada.

Neprehliadnite: Do okruhov vyvolených sa nedostali. Sesternice Kardashianiek nie sú pre svet šoubiznisu až tak nóbl

VIDEO: Inšpirujte sa beauty rutinou Kylie Jenner

 

@kyliejenner

happy sunday

♬ BEST INTEREST - Tyler, The Creator