Presunúť na hlavný obsah

Po rozvode som sa vrhla do vzťahu s mladým mužom: Hoci som ho chcela, jedna situácia mi ukázala, že to musím skončiť

Sex a vzťahy

Sofia to síce neplánovala, ale po rozvode si nakoniec povedala, že si trocha užije s o 15 rokov mladším mužom. Hoci to neľutuje a čas s ním strávený pokladá za skvelé dobrodružstvo, v jednej situácii si povedala, že toto sa už nehodí a z tohto príležitostného vzťahu vycúvala.

Z jedného večera príležitostný vzťah s mladším mužom 

Sofia za celý svoj život poznala len jedného muža, za ktorého sa ako dvadsaťročná  vydala a napokon aj po 15-tich rokoch spoločného života ním rozviedla. Prečo? „Boli sme spolu veky, deti stále neprichádzali a v istom bode nášho života sme prišli na to, že vlastne už spolu ani nežijeme. Hoci rozvod prebehol pokojne, pociťovala som akýsi smútok a strach z nepoznaného, čo na mňa čaká teraz. No potom som si vyšla s mojou kamarátkou do baru, a tam sa mi prihovorilo jedno sexi mladé ucho. Na prvý pohľad by som mu netipovala tých sladkých 20, ako mal. A hoci som ho chcela poslať preč, moja kamarátka naliehala, aby som sa konečne zabavila a nemyslela na nič a rozhodne ani na vek. Po pár pohárikoch nakoniec nebolo až také ťažké nechať sa prehovoriť a tak sa z jedného večera stal príležitostný vzťah s o 15 rokov mladším mužom, čo bolo pre mňa najväčšie dobrodružstvo v rámci môjho intímneho života,“ prezrádza hneď na úvod Sofia, ktorá sa nevedela Maxima nabažiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Sestra potrebovala po rozvode pomoc: Ubytovala som ju u seba a na oplátku mi zničila vzťah s priateľom

Necítila som sa pri ňom stará, ale žiadaná a sexi ako už dávno nie 

Sofia sa stretávala s Maximom vždy, keď sa dalo. Väčšinou však samozrejme u nej v byte, nakoľko domov k mame a otcovi si ju nemohol doviesť a na internáte nemal vlastnú izbu. Snažila sa tento fakt neprežívať a sústredila sa len na jeho sexi telo a výkon, ktorý podával: „Na 20-ročného bol naozaj celkom skúsený a predvádzal mi dokonca veci, ktoré som nikdy nevyskúšala ani s bývalým manželom. Pritom som nikdy pri ňom nemala pocit, že som stará, že mu nestačím, ale naopak, cítila som sa žiadaná a sexi ako už dávno nie,“ opisuje ďalej. 

Čítajte tiež: Moja mama udržiavala vzťah s oveľa mladším partnerom: Hoci sa to medzi nimi skončilo, ju to ako ženu zmenilo

Jeho príchod bol hlučný a ja som sa cítila trápne 

Tento ich vzťah trval asi tri mesiace, než došlo k jednej situácii, ktorá už pre Sofiu nebola taká sexi a príjemná: „Oslavovala som svoje narodeniny a rozhodla sa ho pozvať na malú párty v neďalekej reštaurácii od môjho bytu s pár mojimi najlepšími priateľmi. Čo čert nechcel, hoci sme boli oddelení v salóniku, hneď vedľa sa vyskytol môj bývalý manžel, s ktorým sme sa pozdravili, a zaželal mi všetko najlepšie. No v tom prišiel práve aj Maxim, ktorý nelenil a rovno pred bývalým mi vlepil horúci bozk a potľapol po zadku. Nuž, bolo vidieť, že asi začal oslavovať bezo mňa, ako aj neskôr priznal. Vraj po skúškach trocha popustili s deckami z intráku paru. Nuž, jeho príchod do reštaurácie bol dosť hlučný a všetci si ho všimli, cítila som sa trápne, keď na mňa zazerali aj moji kamaráti aj, aj čašníci, ktorí sa pri našom stole striedali. V jednej chvíli, ako sme sa s priateľmi rozprávali, mi pod stolom začal šmátrať medzi nohami a ja som očervenela ako paprika. Nuž, keby sme sami, bola by som dosť vzrušená, ale v prítomnosti priateľov, ktorých som pozvala, a s ktorými si napokon nemal Maxim a oni s ním čo povedať, to bolo fakt nemiestne,“ pokračuje vo svojom  príbehu Sofia. 

Neprehliadnite: Začala som si s oveľa mladším mužom: Myslela som si, že to bude mať len výhody, no neuveríte, o čo ma požiadal

Bolo to super, potom som si však uvedomila svoje hranice 

Sofia napokon rozpustila svoju narodeninovú párty s priateľmi predčasne a urobila rozhodnutie: „Nemalo význam Maximovi niečo hovoriť, pretože, má dvadsať... V dvadsiatke ešte nehladíte až tak na dôsledky svojich činov a v konečnom dôsledku robil len to, čo sme robili už celé tri mesiace, bohužiaľ na verejnosti. Tak som si s ním dala posledný skvelý narodeninový sex asi vo všetkých kútoch môjho bytu a po ňom som sa s ním rozlúčila. Odpoveďou mi bolo len to, že ak by som mala predsa len niekedy ešte chuť, nech sa ozvem, číslo mám. Vraj to bolo so mnou super,“ objasňuje na záver Sofia, pre ktorú to bolo tiež super, ale len do momentu, kedy si uvedomila svoje hranice.