Presunúť na hlavný obsah

3 znamenia zverokruhu, ktoré okamžite po rozchode bývalého zablokujú: A to všade a vo všetkom!

Partnerské vzťahy

Rozchod je ťažká skúsenosť pre každého nech je akýkoľvek. Každý ho aj inak zvláda. Niektorí z nás uprednostňujú pomalý rozchod, kedy si musíme zvyknúť na to, že nevidíme bývalú lásku každý deň. Iní na to idú zhurta a bývalú lásku vyškrtnú zo svojho života okamžite.

Baran 

Oslovená astrologička pre portál bustle.com hovorí, že Baranom vládne divoká a asertívna planéta Mars. To je presne ten dôvod, pre ktorý sa po rozchode prestanú kontaktovať s bývalou láskou prakticky okamžite. Vymažú jeho existenciu zo svojho života hneď. Impulzívny Baran to urobí bez mihnutia oka, pretože mu nerobí problém odstaviť niečo alebo niekoho, keď vedia, že to aj tak nefunguje. Baran tiež nemá vrodenú trpezlivosť s partnermi, ktorí túžia po veľkom uzavretí alebo chcú časom odlúčenie natiahnuť. Čiže žiadne správy, žiadne prosenia, žiadne druhé šance, len žiadny kontakt. 

Mohlo by vás zaujímať: Najmanipulatívnejšie ženy sa narodili v týchto znameniach: Život po ich boku je mimoriadne komplikovaný

Škorpión 

Škorpióni sú citlivé vodné znamenia, ktoré si od začiatku budujú veľmi emocionálne väzby s partnermi, ak cítia, že to môže byť ten pravý. A to je presne dôvod, prečo sa často rozhodnú odísť zo vzťahu bez kontaktu s bývalou láskou. Škorpióni ako pevné zemské znamenia sú neuveriteľne lojálni. Ak však cítia, že ich dôvera bola zradená alebo ich srdce ohrozené možným sklamaním, stiahnu sa prakticky hneď a už si cestu naspäť k nim zablokujete navždy. Keďže aj Škorpiónovi vládne planéta Mars, odstrihnutia od bývalej lásky sa nebojí, ba pokladá to priam za nevyhnutné. 

Čítajte tiež: 3 znamenia zverokruhu posadnuté svojím partnerom: Týmto je lepšie sa vyhnúť, ak nechcete mať po boku žiarlivca

Kozorožec

Kozorožci majú tendenciu byť praktickí a zodpovední, či už ide o ich peniaze, energiu alebo partnerov. Vo všeobecnosti sa snažia ukončiť vzťah s pocitom celkového uzavretia, že majú vo všetkom jasno. V takomto prípade dokážu prejsť od lásky k neláske, nezáujmu a nevšímavosti okamžite. Cesta bez kontaktu je to, čo preferujú. Kozorožcov rozčuľuje fakt, že by mali plytvať energiou na niekoho, kto si to z dlhodobého hľadiska nezaslúži. Pokiaľ Kozorožec nemá dlhodobé plány dať sa opäť dokopy s bývalou láskou, nekontaktovať ho často považuje za najrozumnejší a najefektívnejší spôsob ako začať nový život. 

Neprehliadnite: 4 znamenia zverokruhu, ktoré sú najlepšie, čo sa týka zvládania zmien v živote: Ste to vy?

Patríte k znameniam zverokruhu, ktoré bez mihnutia oka odstránia či zablokujú bývalú lásku?

spolu hlasovalo 113 ľudí

Áno
75
Nie
38