Presunúť na hlavný obsah

Sexy mama Gisele Bündchen: Na túto jednu vec nedá vo svojom živote dopustiť

Zahraničné celebrity

Brazílska modelka Gisele má vďaka tomuto už roky rozprávkový život.

Gisele nepatrí ku modelkám, ktoré by uprednostnili kariéru namiesto rodiny, práve naopak. Spolu s manželom Tomom Bradym sú už 6 rokov milujúcimi rodičmi syna Benjamina, a dcérky Vivian Lake.

Prečítajte si: Charizmatická Jessica Alba má ideálny vzťah: Sú spolu už roky, čo robia inak ako ostatné celebritné dvojice?

Deti modelke na kráse neubrali, práve naopak. Hoci má Gisele po tridsiatke, vyzerá stále lepšie, a aj ako mamina je neuveriteľne príťažlivá, a sexy.

Napriek tomu, že Gisele v minulosti randila so skutočne atraktívnymi mužmi, medzi ktorými bol aj Leonardo Dicaprio, či Josh Hartnett, nakoniec si jej srdce získal športovec Tom Brady. Zaujímavosťou je, že ich prvé stretnutie bolo v štýle „láska na prvý pohľad“. Jednoducho to obaja cítili rovnako.

Hoci sa Gisele radí k najlepšie zarábajúcim super modelkám, jej životné zásady to neovplyvnilo. Rodina bola, a stáĺe je pre úspešnú modelku skutočnou prioritou. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto hviezdy uchmatli najlepších chlapov "na trhu": Chcete vedieť, koho ulovili?

Gisele je okrem iného známa aj svojou láskou ku prírode, a duchovným veciam. Práve tie jej dodávajú silu, a inšpiráciu v každodennom živote. My sa jej spokojnému výrazu pri takomto životnom štýle, a hodnotách, vôbec nedivíme.